[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza KuCoin oznámila uvedení DigitalBits • a další články

0
večer, souhrn

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza KuCoin oznámila uvedení DigitalBits

Jedna z předních kryptoměnových burz dnes oznámila přidání XDB tokenu do svého portfolia. XBD token, který pohání síť DigitalBits, je blockchainový protokol, který se zaměřuje na podporu spotřebitelských digitálních aktiv. Kryptoburza si uvědomila velký potenciál tohoto tokenu.

Analýzy a trhy

03.04.20 Technická analýza LTC/USD a BTC/USD – Bitcoin bulls podnikli další pokus o překonání rezistence 7 000 USD, Litecoin nad 40 USD!

V dnešní analýze se podíváme na současný růst Bitcoinu a Litecoinu. Bulls chytili otěže do rukou a poslední dva týdny vládnou trhu.

03.04.20 Technická analýza BTC/USD – Opětovné zamítnutí na rezistenci, pohne se Bitcoin konečně někam?

Co se změnilo od mé poslední analýzy na Bitcoin (BTC)? Tak jednak máme po měsíčním close a včera se dokonce býci snažili prorazit skrze klíčové rezistenční pásmo 6 888 – 7 182 USD. No, nepovedlo se a proběhlo hodně škaredé zamítnutí. Paradoxní je, že po zamítnutí nedošlo hned k sesypání kurzu. Pokles se brzy zastavil a dokonce lze vidět snahu o vytlačení ceny zpátky.

03.04.20 [Přehled trhu] NASDAQ + Bitcoin boom o 850 USD, což znamená +12 % a jsme na 7 000 USD!

V dnešním přehledu trhu se podíváme, jak se dařilo altcoinům a také probereme situaci, jak se Bitcoin vytáhl vzhůru k 7 000 USD. Momentálně se budeme prát s rezistencí kanálu. Vytáhnou to bulls tentokrát až k 7500 USD? NASDAQ v plusu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Platby BTC na darknetu ovlivněny pandemií koronaviru

Blockchainová analytická společnost Chainalysis ve své nedávné zprávě zveřejnila, že pandemie koronaviru Covid-19 má řadu neočekávaných účinků na spotřebitelskou stránku Bitcoinu, nejen na darknetových trzích.

Rus se vyfotil na Instagram s balíkem peněz – zatkla ho FBI

FBI zatkla v Miami Maksima Boika, který je nyní mimo jiné obviněn z praní špinavých peněz prostřednictvím kryptoobchodní platformy BTC-e.

Přehled pomoci podnikatelům a živnostníkům, na co máte nárok a co musíte udělat?

Dnes se zaměříme na aktuální téma v této nepříznivé době. Pokud jste podnikatel nebo živnostník hrozí, že v těchto dnech nemáte na zaplacení nájmu a mezd nebo musíte svůj obchod zavřít na základě vládních nařízení. Jak se zařídit a postupovat a nač máte nárok? Jak se situace vyvine, uvidíme, ale důležité je vědět, jak v nepříznivé situaci postupovat.

CEO společnosti Blockstream označil blížící se halving Bitcoinu za „kvantitativní kalení“

Na téma bitcoinového halvingu, jenž se má uskutečnit 13. května 2020, se tento týden vyjádřila pěkná řádka krypto osobností. CEO společnosti Blockstream, Adam Back, ho dokonce označil za „kvantitativní kalení“.

Čeští kluci z Braiins opět posouvají globální standard těžby Bitcoinu

Společnost Braiins, která stojí za prvním bitcoinovým těžebním poolem Slush Pool, zveřejnila tento týden nový release. Těžaři si nyní budou moci stáhnout open source firmware Braiins OS nebo Braiins OS+ s autotuningem a jednoduše tak vyzkoušet implementaci Stratum V2 ve svých těžebních zařízeních, což je první velký milník pro adopci Stratum V2.

Regulace a státy

Venezuelská vláda rozhodla: Každému lékaři jedno Petro!

Venezuelská vláda se rozhodla, na popud prozatimního prezidenta Nicolase Madura, darovat každému ze svých lékařů jedno Petro jako poděkování za jejich úsilí v boji proti pandemii koronaviru. Otázkou je, k čemu jim vlastně bude a co si za něj budou moci koupit…

Návod

Hledání léku na koronavirus s použitím PC nebo mining hardware #přepnito

Vědci potřebují nasimulovat obrovské množství variant vazby proteinu na receptor, aby mohli optimalizovat účinnou látku vznikajícího léku. Výpočetní výkon tohoto projektu, který je využíván vývojovými týmy pro výpočty a simulace při výzkumu léčebných látek na léčbu rakoviny, Alzheimerovy, Parkinsonovy a Huntingtonovy choroby, nyní bude sloužit i pro výzkum SARS-CoV-2.

STREAM

[Stream 18:15] #karanténa – Je třeba se obávat recese? A jak reaguje Bitcoin?

Pandemie viru Covid-19, tedy koronaviru s sebou přinesla nejen nepříjemnou situaci na trzích a paniku v mnoha zemích, ale také spoustu otázek, co ještě může přijít. Dostaneme se do hluboké recese? Porostou ceny elektroniky i potravin. Udržíte si pracovní místa? Jak postupovat? To si pro vás v dnešním streamu připraví moderátor žraločího studia Vašek Gregor a Dariusz Matuszyński z portálu kryptomagazin.cz

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Tradeři zkoušející obchodovat se shitcoinymeme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře