03.04.20 Technická analýza LTC/USD a BTC/USD – Bitcoin bulls podnikli další pokus o překonání rezistence 7 000 USD, Litecoin nad 40 USD!

0
bitcoin, litecoin
zdroj: pixabay.com

V dnešní analýze se podíváme na současný růst Bitcoinu a Litecoinu. Bulls chytili otěže do rukou a poslední dva týdny vládnou trhu.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na LTC/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 03.04.20 [Přehled trhu] NASDAQ + Bitcoin boom o 850 USD, což znamená +12 % a jsme na 7 000 USD!

Krátce k situaci ohledně Bitcoinu

Bitcoin včera o 850 USD v růstu, což znamená růst o skoro neskutečných 12 % během 24 hod. Fakt pěkné hodnoty, ale znovu jsme se zastavili na 7 000 USD, kde je odpor. Jak to můžeme vidět na vzorech A, A, a potom Y, Y je to kopírování předešlého cyklu a dá se předpokládat následný pád.

Momentálně ale existuje šance, že to budou chtít bulls prorazit už nyní a konečně opustit kanál, ve kterém jsme se nacházeli. Všechno jsem to vysvětlil přímo do grafu. Nejbližší odpor je na 7 000 USD a support zůstává na 5 800 USD. Na rozhodnutí si počkáme do zítra. Pokud překonáme 7 000-7 100 USD, Bitcoin by mohl růst až k 8 000 USD.

[LTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě:  +1 %

Litecoin se dnes pohybuje na hodnotě 41,15 USD. Momentálně (za rok 2020) je už zase mírně v plusu, a jak si můžete všimnout, tvoří vzestupný kanál. V tomto roce se LTC dostal již na 84 USD a tyto hodnoty se mohou v průběhu roku klidně zopakovat. To nám nabízí možnost 100% zisku.

Momentální podporu vidíme na hodnotách 37 USD. Nejbližší odpor máme na 43,86 USD. Na grafu vidíme vzestupný kanál, který se po odrazu na letošním low 23,5 USD ještě stihl odrazit do krátkého bullish kanálu. O víkendu jsme viděli pokles trhu, který se nevyhnul ani Litecoinu. Momentálně vidíme růst na weekly support, od kterého se dnes odrazil mírně nahoru. Pohyb je ale tak malý. Tato situace zřejmě více vyhovuje bulls, kteří se snaží přečkat tento čas, kdy se svět zmítá pod nákazou COVID-19. Aktuální odpor vidíme na hodnotě 41,5 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře