[Večerní souhrn článků] • Grayscale koupila během jediného dne bitcoiny za více než 188 milionů USD • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Společnost Grayscale koupila během jediného dne Bitcoin za více než 188 milionů $

Generální ředitel společnosti Grayscale Michael Sonnenshein se na Twitteru podělil o informace ohledně další masivní akvizice bitcoinů provedené během jednoho dne. Došlo k tomu 19. listopadu a společnost během tohoto dne získala BTC v souhrnné výši 188 milionů dolarů. Výrazně tak pokořila rekord z 12. listopadu, kdy jejich Bitcoin Trust nakoupil Bitcoin za 115 milionů USD.

Analýzy a trhy

20.11.20 [Přehled trhu + BTC] Vzorce trendových patternů! Kde přijde odraz?

V dnešním přehledu trhu se mimo jiné podíváme i na XTZ a BAT, kde na grafech vidíme jasné vzorce trendových patternů.

20.11.20 Technická analýza BTC/USD – Již během dneška další větší pohyb?

Středeční analýza na Bitcoin (BTC) byla zaměřená hlavně na vyšší časové rámce, takže dnes si rozebereme 4H a hodinový graf. Pokud jste tedy minulou analýzu nečetli, tak to napravte. Je stále aktuální, neboť se od té doby nic zásadního nezměnilo. Jinak si zase dovolím na úvod takové krátké povídání, jak mám zvykem.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bank of England: digitální měny mohou zmírnit potřebu negativních úrokových sazeb

Andy Haldane, hlavní ekonom Bank of England, uvedl, že digitální měny mohou zmírnit potřebu negativních úrokových sazeb.

Mike Novogratz: Ethereum je jako Amazon před 15 lety, ETH právě překonalo 500 USD

Mike Novogratz na Twitteru zveřejnil screenshot svého vzkazu, který nechal v roce 2015 Ethereu. Porovnával Ethereum a Amazon.

Vysychající nabídka zvyšuje cenu Bitcoinu: Chainalysis

Jak víte, cena se na trhu řídí na základě nabídky a poptávky. Analytická společnost Chainalysis uvádí, že více než tři čtvrtiny vytěžených bitcoinů jsou nelikvidní. Co to udělá s cenou?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře