Je příliš pozdě na to, aby vlády vrátily bitcoinového džina zpět do láhve? Odpovídá Dan Morehead a Mike Novogratz

4.2
(15)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Postaví USA Bitcoin mimo zákon? Dva významní ředitelé kryptoměnových společností, Dan Morehead a Mike Novogratz, si to nemyslí. Zde jsou jejich argumenty…

Dan Morehead a Mike Novogratz

Dvě slavná jména v kryptosvětě, jedna zásadní otázka… Dan Morehead a Mike Novogratz říkají, že je příliš pozdě na to, aby vlády zakázaly koleje, na kterých stojí rozjetý vlak. To se mohlo stát v době, kdy byl Bitcoin zranitelný vůči totálnímu zákazu USA, ale ten čas již uplynul, myslí si Morehead, zakladatel blockchainové investiční společnosti Pantera.

Uvedl:

„Myslím, že [Bitcoin] dosáhl únikové rychlosti. Byly doby, kdy to regulační orgány nebo dokonce monopol bank mohly zastavit. Nyní je na to [BTC] již příliš velký. Myslím, že jedním z velkých oznámení bylo, když Čína oznámila jejich verzi. Nyní je to hra.

Někdo bude stavět platební systém založený na blockchainu. Čína jeden postaví. Bitcoin má jeden. Budou nějaké další. Zubní pastu nelze vložit zpět do tuby. Je to venku.“

Zakážete vlak plný pasažérů?

Zakladatel Galaxy Digital Mike Novogratz souhlasí s výše uvedeným názorem, že ve hře je nyní již příliš mnoho hráčů a zájmů. Poukazuje pak na to, že také instituce již ve velkém přijaly BTC. To je další upevnění pozice Bitcoinu, který již získal status legitimní investice.

Novogratz říká:

„Skutečnost, že [Stanley Druckenmiller] vystoupil veřejně v televizi a řekl: „Mám Bitcoin, ne tolik jako zlata, ale mám Bitcoin,“ je monstrózní prohlášení. Máte ho na palubě, Paul [Tudor] Jones je zde, stejně jako tolik dalších významných investorů… Už zde není žádné stigma. A jak přicházejí na palubu, stejně jako Fidelity poskytující custody služby, začínají přicházet všechny tyto instituce. Mají na tom skutečný zájem a znají všechny odpovědné lidi. […] Pro regulační orgány je [proto] těžší říct [Bitcoinu] ne.”

Závěr

„Bitcoiny celosvětově vlastní 100 milionů lidí,” uvádí kryptonadšenec Novogratz. A dodává, že si pamatuje protesty, které vyvolal pokus o zákaz Bitcoinu v Koreji. Dodává však, že to neznamená, že regulátoři jednoduše rozsvítí na všech semaforech zelenou.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 15

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img