[Večerní souhrn článků] • Bitcoin očekává 25 000 USD • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin očekává 25 000 USD

Pro bitcoinové investory je na hraně, jelikož týdenní a měsíční uzávěrky budou určovat, zda bude leden pro BTC nejlepším za posledních deset let. Cena největší kryptoměny světa se drží nad hranicí 23 000 USD. Během víkendu se BTC pokoušel dostat na 25 000 USD. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách. [1]

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Utne Fed nečekaný růst akciového trhu?

Hned na začátku roku se ukazuje, jak jsou predikce pro letošní rok marné a nepřesné. Analytici ze Swissquote, jejichž analýzy patří k tomu nejzajímavějšímu v Evropě, předpovídali pro rok 2023 růst amerických indexů o 10 % s tím, že v prvním půlroce budou ještě klesat.

30.1.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Nejdůležitější týden roku 2023?

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Tento týden bychom mohli označit jako nejdůležitější v tomto roce nebo alespoň tohoto pololetí. Čeká nás ohlašování výsledků největších amerických společností či zasedání Americké a Evropské centrální banky. Zveřejněna bude inflace a rozhodnutí o dalším zvedání úrokových sazeb.

4 důvody pro další růst inflace

Ing. Jan Charvát si pro vás připravil dnes připravil čtyři důvody, proč si myslí, že by v USA měl nastat další inflační vrchol. Zároveň se pak ve videu podívá na aktuální situaci na bitcoinu.

30.01.23 Analýza BTC/USD – Vstříc Death Cross

Kurz bitcoinu ukončil další růstový týden, který byl ovšem nejslabší z těch posledních tří zakončených týdnů. Tím jsme se přiblížili do těsné blízkosti rezistenční konfluence, která se nachází kolem 25 000 USD (index). Zároveň ale nedošlo k té premiéře v podobě death cross.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Hedgeový fond Anthonyho Scaramucciho Skybridge v roce 2022 ztratil 39 %

SkyBridge Capital, hedgeový fond Anthonyho Scaramucciho, údajně během bear marketu v roce 2022 utrpěl značné ztráty.

Bitcoin City dostává mezinárodní cenu za design

Plánované Bitcoin City v Salvadoru, které se stalo předmětem pozornosti mezinárodní komunity, získalo prestižní cenu LOOP Design Awards za svůj unikátní a inovativní design.

Kryptoměnoví odborníci očekávají explozi u těchto 6 coinů

Navzdory propadu na trhu s kryptoměnami v roce 2022 zaznamenal trh s digitálními měnami v posledních letech fenomenální rozvoj, přičemž hnací silou tohoto trendu jsou známé kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum. Vedle ICO mincí se vyvinula řada možností investování do blockchainu, od decentralizovaných financí až po NFT.

Binance spálila tokeny BNB v hodnotě více než 575 milionů USD

V polovině ledna proběhlo již 22. pálení tokenů kryptoměnové burzy Binance. Odstranili 2 064 494,32 tokenů BNB. Changpeng Zhao (CZ), spoluzakladatel a CEO Binance, na blogu zveřejnil detaily.

Agentura Moody’s vyvíjí systém bodového hodnocení pro stablecoiny

Přední finanční instituce Moody’s Corporation údajně pracuje na vytvoření skórovacího systému pro až 20 stablecoinů. Ten by měl hodnotit kvalitu atestace jejich rezerv.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img