Kryptoměnoví odborníci očekávají explozi u těchto 6 coinů

1.4
(7)

Navzdory propadu na trhu s kryptoměnami v roce 2022 zaznamenal trh s digitálními měnami v posledních letech fenomenální rozvoj, přičemž hnací silou tohoto trendu jsou známé kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum. Vedle ICO mincí se vyvinula řada možností investování do blockchainu, od decentralizovaných financí až po NFT.

Ti, kteří ještě neinvestují si však kladou zásadní otázku. Je nyní ten vhodný čas na investici? A pokud ano, do čeho investovat? Vzhledem k tomu, že nikdo nedokáže předpovědět, jakým směrem se trhy vydají v příštích měsících, je důležité, abyste investovali jen ty peníze, které si ”můžete dovolit ztratit”. Nikdo nechce ztratit peníze, ale nyní, ještě více, než kdy jindy, byste se svými investicemi měli být dvakrát tak opatrní.

Abyste se navíc ochránili před podvody, které se s krypto trhem pojí, je nutné se ujistit, že projekty, do kterých investujete, splňují všechny různé podmínky a předpisy. Klíčové je také provést hloubkovou kontrolu osob, které za těmito iniciativami stojí; důležitým krokem je potvrzení jejich legitimity a ověření, že mají za sebou prokazatelně úspěšnou historii. Kromě toho se zamyslete nad tím, zda jimi navrhované aplikace poskytují reálná řešení hmatatelných problémů – mnoho projektů se totiž pouze snaží vydělat na humbuku, které krypto zažívá, aniž by přinesly nějaký smysluplný přínos.

Předprodeje kryptoměn

Významných výnosů mohou investoři dosáhnout zejména u předprodejů kryptoměnových projektů, které nabízí nízké ceny a za málo peněz můžete získat hodně muziky. Je však důležité si i tyto projekty, navzdory jejich ceně, pořádně prověřit. Dnes se podíváme na 6 nejzajímavějších krypto tokenů, které mají v budoucnu velkou šanci explodovat.

Mezi šestici nejlepších dle našeho výběru patří: MEMAG, FGHT, CCHG, RIA, TARO a D2T. Pojďme se na tyto projektu společně podívat. Každý projekt vám představíme a zjistíme, jakou cenu v předprodeji nabízí. 

Ovládněte svět metaverse a NFT: Meta Masters Guild (MEMAG)

S představením Meta Masters Guild (MMG), nového herního cechu pro Web 3.0, který chce změnit způsob hraní spojením technologie blockchain a decentralizované komunity, přichází budoucnost mobilního hraní. Cílem projektu Meta Masters Guild je vytvořit dlouhodobé a zábavné herní prostředí, které podporuje účast, zábavu a řeší aktuální herní problémy.

Součástí ekosystému Meta Masters Guild je kryptoměna MEMAG a skutečné vlastnictví herních aktiv, které mají hráče odměňovat za jejich přínos. Prostřednictvím otevřené herní ekonomiky budou mít hráči možnost vyměnit své herní měny a zboží za skutečné peníze nebo jiná herní aktiva, a to tak, že jako měnu ve hře využívají tzv. ‘Gems’. V češtině se můžete setkat také s názvem ‘Gemy’ či ‘Drahokamy’. 

Projekt Meta Masters Guild si myslí, že se může zbavit dravého chování a zlepšit zážitek ze hry pro všechny hráče tím, že nabídne spravedlivou a otevřenou atmosféru. Po první mobilní PVP nebo závodní hře pro jednoho hráče, Meta Kart Racers, bude cech brzy následovat a do ekosystému se přidají další elitní hry poháněné technologií blockchainu.

Přesto, že se nyní na krypto trhu zdržuje medvědí trh, MEMAG si získává dostatečnou pozornost. Během několika dní dokázal projekt vybrat přes 1 mil. USD. Investoři by si tak měli pospíšit, než se cena za 1 token MEMAG znovu zvedne. Aktuálně cena činí 0,013 USD ve třetí fázi předprodeje, v další fázi předprodeje se však znovu zvedne, a to na 0,016 USD.

Zapojte se do revoluce ve fitness: Fight Out (FGHT)

Způsob, pod kterým cvičení známe, se brzy změní díky nové aplikaci a řetězci posiloven s názvem Fight Out, který využívá technologii blockchain k vytváření individuálních tréninkových postupů a odměňuje uživatele tokeny REPS za dosažení jejich fitness cílů. Tento nový krypto projekt typu move-to-earn (M2E) hodlá změnit fitness odvětví. Vytvořila jej skupina kvalifikovaných odborníků, kteří byli prověřeni společností CoinSniper.

Fight Out hodlá na strategických místech po celém světě vybudovat fyzické posilovny se špičkovým vybavením, jako jsou např. speciální zrcadla, která zobrazují profily členů, a senzory, které poskytují zpětnou vazbu o cvičení v reálném čase. Díky tomu bude cvičení interaktivnější a zábavnější. Do programu ambasadorů projektu se již přihlásili známí sportovci, včetně Savannah Marshallové, bývalé šampionky WBO ve střední váze, Amandy Ribasové a Taila Santose z UFC.

Projekt Fight Out je připraven mít v příštích letech významný vliv díky svému vynikajícímu týmu a fantastické možnosti pro investory, kteří mají šanci nakoupit tokeny během předprodeje a získat až 50% bonusy z investic nad 50 000 dolarů. Fight Out již vybral v předprodeji více než 3 miliony dolarů a rychle přidává na tempu, což mu dává velkou šanci na úspěch. Daří se mu totiž přilákat stále více investorů díky všem funkcím, které nabízí. 

Buďte součástí zelené změny: C+Charge (CCHG)

S využitím technologie blockchainu, nového peer-to-peer platebního systému a aplikace, která nabídne odměny C+Charge bude proces nabíjení elektromobilů jednodušší, transparentnější a cenově dostupnější. Využitím tokenů CCHG chce program odměňovat uživatele za transakce provedené na platformě a zjednodušit proces nabíjení pro majitele elektromobilů.

Kromě toho bude C+Charge nabízet transparentní a bezpečný způsob sledování a potvrzování nabíjení elektromobilů. Smart contracty budou sloužit k zajištění správného a včasného provedení plateb. Vzhledem k tomu, že o token CCHG je již nyní velký zájem a platforma slibuje, že uživatelům elektromobilů nabídne bezproblémové nabíjení, má projekt C+Charge dobré předpoklady k tomu, aby významně ovlivnil trh s elektromobily.

Investoři mají nyní nejlepší možnou šanci investovat do tokenů CCHG v předprodeji ještě předtím, než se cena zvýší na cenu 0,02350 USD. Aktuálně v době psaní tohoto článku mohou investoři stále pořídit tokeny za atraktivní cenu, která činí pouhých 0,013 za 1 token CCHG. 

Bojová fantasy karetní hra: Calvaria (RIA)

Nová bojová karetní hra Calvaria: Duels of Eternity založená na blockchainu bude zajímavým projektem, který byste si určitě měli přidat do svého hledáčku, protože se vyznačuje speciálními hratelnými strategiemi, skutečným vlastnictvím herních materiálů a záměrem vytvořit ekonomiku, která přesahuje rámec samotné hry.

Díky využití technologie blockchainu hra nabídne různé typy her a odměn, které uživatelé a hráči mohou ve hře získat. Token $RIA představuje primární měnu, za kterou budou moct hráči obchodovat. Slouží jako základ ekosystému. Kromě toho, Calvaria také nabídne kolekce NFT jako další prostředek pro interakce s herními mechanismy a ekonomikou.

Calvaria se od ostatních her liší důrazem, který klade na vývoj a využití osobitých herních strategií k překonání protivníků. To je umožněno existencí mnoha hratelných frakcí, balíčků a speciálních karet. Porážením protivníků v PVP střetnutích mohou hráči také získávat tokeny. Za tyto tokeny pak lze nakupovat další karty a se samotnými kartami lze obchodovat.

Do konce předprodeje projektu zbývá už jen několik hodin a navzdory nedávnému poklesu hodnoty kryptoměn se již podařilo vybrat přes 2,9 mil. dolarů. Pokud vás tedy projekt Calvaria zaujal, měli byste si s investicí pospíšit, než bude předprodej u konce.

Objevte svého NFT avatara: RobotEra (TARO)

Zbrusu nová hra, která nabídne svět metaverse – RobotEra bere odvětví Web3 útokem. Hra, jejíž debut je naplánován na konec tohoto roku, se odehrává na planetě Taro, která byla zcela zničena strašlivou událostí. Hráči budou ve hře obnovovat planetu Taro vytvářením a navrhováním robotů i okolního prostředí, které zahrnuje budovy a krajinu.

Jednou z charakteristických vlastností hry RobotEra je uživatelsky přívětivé rozhraní, které hráčům umožňuje snadno navrhovat a upravovat vlastní roboty a prostředí kolem nich i bez předchozích zkušeností s programováním. Hráči navíc budou moci na svých hrách vydělávat pořádáním akcí, na které se vybírá vstupné, nebo pronajímáním prostoru pro reklamy.

Jedním z prvních projektů, který se aktuálně zapojuje do světa metaverse, je RobotEra. Hra bude využívat nezaměnitelné tokeny (NFT), které hráčům umožní vlastnit nemovitosti i věci, jako jsou roboti, budovy a další aktiva. Hráči mohou také těžit TARO, primární peníze hry, a vytvářet vlastní hry. Investoři projevili velký zájem o předprodej herních tokenů $TARO. Předprodej zatím vynesl přibližně 750 tisíc dolarů a rychle postupuje vpřed.

Najděte nové předprodeje jako první: Dash 2 Trade (D2T)

Nová platforma pro obchodování s kryptoměnami Dash 2 Trade nabízí celou řadu nástrojů pro výzkum obchodů a sledování sentimentu v reálném čase, je připravena zcela změnit přístup obchodníků k trhu. Cílem inovativní platformy, ke které se přidalo již přes 70 000 členů z mateřského projektu Learn 2 Trade, je chránit investory před nepoctivými subjekty a zároveň jim poskytnout přístup ke komunitě lidí, kteří mají ve světě kryptoměn přehled.

Platforma poskytne zákazníkům přístup k sofistikovaným nástrojům, které jim poskytnou konkurenční výhodu při obchodování prostřednictvím dvou různých cenových úrovní. Tyto techniky zahrnují sledování nabídek nových mincí (ICO), posuzování projektů na základě jejich potenciálu pro rozvoj a úspěch a měření nálady na trhu pomocí ukazatelů sociálního sentimentu.

Jednou z nejvýznamnějších funkcí platformy je technologie automatického obchodování, která umožňuje obchodníkům připojit se k rozhraní API burzy a okamžitě jednat na základě získaných údajů. Software také poskytuje nástroj pro zpětné testování strategií, takže uživatelé mohou trénovat obchodování předtím, než se vrhnou do světa skutečného obchodování. Uživatelé mohou také v reálném čase kontrolovat strategie a podle potřeby je upravovat.

Předprodej projektu Dash 2 Trade před pár dny skončil, token D2T byl zalistován na několika burzách. Nemusíte však zoufat, na stránkách Dash 2 Trade se dozvíte, kde tokeny můžete koupit, a to přímo z burzy. Cena se nyní pohybuje celkem nízko, takže byste měli využít nákupu, dokud je čas.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1.4 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Zdenek

Názor na IMPT ?? Scam nebo ne ??

Nemam

Kamo, to je na 99,4% SAFU (Scam As FUck)

Nemam

A kde to IMPT mas v tom reklamnim slepenci? Ja to tam nejak nevidim

Nemam

Prej M2E (Move to earn)… Ty novy zkratky jsou vetsinou fakt komicky… Co by nafukovači hlav nevymysleli, aby zneli fundovane. Dalsi bull bude asi dost silenej na tyhle magoriny… Uz vidim ty masaze novejch hovnovejch pojmu jako E2E (eat to earn), kde se budou ukladat veskery data o vasi diete na blockchainu) nebo S2E (shit to earn), kde inteligentni toaleta rozebere slozeni stolice, ktere se obdobne bude ukladat na blockchain, zaroven to kazdy rano vymintuje nft vaseho jedinecneho hovinka, ktery pak muzete prodat na nejakem nft trzisti… Uz vidim Snoopdoga, jak bude vydavat jedinecny toaletni karticky- limitovana edice- pouze 365 kusu rocne, ktery budou skupovat inestorsky DAO, jejichz clenove se budou temito skvosty chlubit svym kamaradum… Lidstvo ceka svetla budoucnost pokud se do te doby neznici 😀
No ale hlavne jsem se chtel zeptat… Uz jsem se bal, ze u reklamnich clanku, se kterymi se tu nejak roztrhl pytel, nebudou diskuze… 28.1. tu byl reklamni clanek o TAMADOGE a kdyz jsem se dival vramci sveho R2ME (research-to-maybe-earn), tak na agregatu psali tohle: “According to Gopluslabs, the contract may contain additional issuance functions, which could maybe generate a large number of tokens. Please exercise caution before taking any action and DYOR”.
Extra hlubokej DYOR jsem si teda nedelal, ale zni to docela nehezky.. nekdo z kryptomahazinu k tomu poskytne i fundovany komentar, nebo ani nevite, cemu delate reklamu? 😀

Jack

Uz jsem to tu jednou psal. Chapu, ze web je ziv z reklamy, at tady klidne blikaj bannery jako krava, ale tyhle clanky jsou neeticky. Byt tam visi, ze je to reklama a je tam disclaimer, melo by to byt proste vic videt, idealne by to tady nemelo byt vubec. Srazi to jinak kvalitni obsah, ktery se cely tym snazi vytvaret.

spot_img