Bitcoin City dostává mezinárodní cenu za design

5
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Plánované Bitcoin City v Salvadoru, které se stalo předmětem pozornosti mezinárodní komunity, získalo prestižní cenu LOOP Design Awards za svůj unikátní a inovativní design.

Bitcoin City získává ocenění

Projekt Bitcoin City v El Salvadoru se stal jedním z vítězů prestižní ceny LOOP Design Awards mezi 700 návrhy pocházejících z celého světa. Cena uznává nejlepší projekty v oblasti architektury a urbanismu na celém světě.

Porota ocenila jeho inovativní styl interiéru, který je harmonicky spojen s krásou okolní přírody a blízké sopky. K úspěchu přispěl také talent mexického architekta Fernanda Romera, který projekt sám navrhl.

Projekt Bitcoin City bude realizován na jihovýchodě země v blízkosti dvou největších sopek. Tým architekta Fernanda Romera uvádí, že budoucí metropole bude efektivní a energicky udržitelná, protože bude využívat geotermální energii ze sopek.

Architekt Fernando Romero se rozhodl navrhnout městskou oblast v podobě kruhu, aby při pohledu shora představovala logo bitcoinu. Nejnovější ocenění pro Bitcoin City ukazuje jeho potenciál jako vůdčího projektu pro budoucnost městského plánování.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 23 193 USD dle KMC.

Závěr

El Salvador se stal v září 2021 první zemí na světě, která přijala bitcoin jaké své zákonné platidlo. Vláda země nyní sestavuje řadu dalších projektů, Co si o projektu myslíte vy? Fandíte krokům Salvadoru v bitcoinizaci země? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Na celý projekt Bitcoin City se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tomáš

Hezký článek, díky 👍
Salvadoru moc fandím 💪💪👌

spot_img