Hedgeový fond Anthonyho Scaramucciho Skybridge v roce 2022 ztratil 39 %

5
(2)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

SkyBridge Capital, hedgeový fond Anthonyho Scaramucciho, údajně během bear marketu v roce 2022 utrpěl značné ztráty.

SkyBridge Capital ztratil 39 %

SkyBridge Capital je globální investiční společnost se sídlem v New Yorku vedená zakladatelem Anthonym Scaramuccim, Brettem S. Messingem, Raymondem Noltem a Troyem Gaveskim.

V loňském roce klesl největší fond SkyBridge meziročně o 39 % kvůli propadům na trhu digitálních aktiv a zkrachovalé kryptoburze FTX. Investoři se pokusili vybrat 60 % kapitálu fondu během výkupního období 30. září, ale podle zprávy obdrželi pouze 10 %. Jen 5% odliv kapitálu pak má hedgeový fond umožnit v dalším období 31. března.

Dříve firma povolovala čtyři žádosti o odkup ročně a uvedla, že každé čtvrtletí vrátí až 25 % hotovosti.

Největší fond SkyBridge s aktivy ve výši 1,3 miliardy dolarů na konci třetího čtvrtletí měl podle zdrojů citovaných Bloombergem jeden z nejhorších měsíců roku 2022 v listopadu, kdy FTX vyhlásila bankrot.

Scaramucci (59) a spoluzakladatel FTX Sam Bankman-Fried (30) si údajně během posledních dvou let vybudovali blízký vztah. Po kolapsu FTX fond Scaramucciho společnosti přišel o určitou část svých investic do krypto společností, které údajně tvořily 14 %. Dalších 28 % fondu SkyBridge představovaly kryptoměny, včetně tokenů FTT.

Scaramucci to ještě nevzdává

Navzdory značným ztrátám Scaramucci neztrácí optimismus ohledně krypto aktiv. Nyní je podle něj vhodná doba do nich investovat. Americká centrální banka podle něj brzy nebude schopná udržet stávající politiku a pivotuje, přičemž uvolnění restriktivní politiky by mělo mít bullish vliv na tržní hodnotu bitcoinu.

Pro Fed je to nemožné, když tady je dluh ve výši 31 bilionů dolarů na cestě k 34 bilionům dolarů a má mít rostoucí úrokové sazby. Federální vláda nebude schopna dát smysl svému rozpočtu s platbou úroku 1 bilion až 1,5 bilionu všem držitelům dluhu.

To je číslo jedna. Za druhé, věřím, že Fed vyhlásí vítězství. Inflace půjde díky technologii dolů. A začnou snižovat sazby nebo vést lidi k nižším sazbám, což povede k rozmachu trhu a rozmachu bitcoinu.

Závěr

Další napojení na FTX, další bolest pro další krypto společnost. V loňském roce klesl největší fond SkyBridge meziročně o 39 %. Držel podíl v FTX a tokeny FTT.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img