TRON token swap je dokončen, nový blockchain funguje!

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Kryptoburza Binance oznámila, že úspěšně dokončila token swap proces (migraci tokenů) pro kryptoměnu TRON (TRX). Od úterý 10.7.2018 tak mohou klienti této obchodní platformy znovu vkládat a vybírat tuto kryptoměnu tak, jak tomu bylo dříve.

Token swap proběhl podle plánu

Migrace TRX na vlastní mainnet proběhla bezproblémově. Na rozdíl od EOSU, který se stejně rozhodl osamostatnit a přejít na vlastní mainnet. O problémech, se kterými se potýkal, si můžete přečíst v našich článcích věnovaných EOSU, například zde.

Migrace TRX tokenů začala přesně podle plánu teamu 26. června, který Tron Foundation označil jako “Den nezávislosti”. Aktuálně potvrdili dokončení migrace TRX tokenů kromě Binance i další dvě burzy – MAX a CoinEgg.

Z burzy Binance však kromě úspěšného dokončení token swapu přichází ještě jedna dobrá zpráva – podle všeho plánuje tato obchodní platforma vytvořit pro TRON i obchodní pár přímo s americkým dolarem.

Dobrá zpráva i pro ICON

Binance zároveň potvrdila, že úspěšně dokončila i token swap další krypotměny – ICON (ICX). Stejně jako v případě TRX, i zde platí, že klienti této burzy mohou znovu začít realizovat vklady a výběry ICX.

K oběma procesům migrace vydala Binance oficiální stanovisko, ve kterém se uvádí:

„Binance má mnohem přísnější bezpečnostní požadavky, než konkurenční obchodní platformy. Pravidelně provádíme testy, kterými zajišťujeme stabilitu a bezpečnost. Aktuálně podporujeme několik migrací tokenů, přičemž v případě Tronu jsme zpracovali přibližně 19 miliard TRX, což odpovídá jedné pětině celkové supply této měny. I proto si musíme být 100% jisti, že vše proběhne bez jakýchkoliv problémů.”

Binance není jediná burza, která podporovala a úspěšně dokončila migraci TRX. Svou práci na token swapu dokončily i Bjex, BitForex, Cobo, CoinFalcon, CoinEgg, Gate.io, Huobi, OKEx a Upbit.

Mohlo by vás zajímat:   Token Swap: Co to je, jak funguje a proč se to děje

Pokud ještě nemáte účet na Binance, využijte náš detailně zpracovaný postup, který vás grafickou vizualizací provede krok po kroku jednotlivými procesy založení účtu, provedením vkladu, jakož i obchodováním na této platformě. Celý článek najdete na tomto odkazu.

Tip: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na  tento  návod.

Závěr

Navzdory pozitivní zprávě ohledně možnosti znovu obchodovat, obě kryptoměny, TRON i ICON, nadále pozvolna klesají na své hodnotě. V době psaní článku ztratil TRX za posledních 24 hodin přibližně 5%, přičemž ICX je na tom ještě o kousek horší. Jeho ztráta je oproti předešlému dni -7%. Jak jsme však uvedli v článku, avizované spuštění obchodního páru TRX/USD na Binance může přinést této kryptoměně růst.

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru videí na  našem YouTube kanálu.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Zdroje:
cryptocoinspy.com
ethereumworldnews.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img