[ZPRÁVY] EOS Mainnet zamrzl dva dny po spuštění

0
(0)

Zprávy a souhrny

EOS Mainnet zamrzl dva dny po spuštění – Sochu Lenina v Kyjevě nahradí Satoshi Nakamoto – CIA nepotvrzuje ani neodmítla vědomosti o totožnosti Satoshi Nakamoto – Velké banky nechtějí kryptoklienty – Společnost z UK představila e-kolo, které těží krypto – Bitcoin byl přijat na 550leté tržnici v Istanbulu – Adblock Plus chce použít blockchain k rozeznávání falešných zpráv – Italské úřady zajistily Bitcoin z peněženek burzy BitGrail

Získejte profesionální analýzy a exkluzivní pohled na kryptoměny na trading11.com

Zpráva dne

Po necelých 48 hodinách od chvíle, kdy byl EOS Mainnet spuštěn – „zamrzl“. Potvrzuje to více zpráv na Twitteru a Steemite. Potvrzuje to také 21 nejvýznamnějších výrobců bloků EOS (BPS). Zatímco BPS a mnoho pohotovostních uzlů se pokouší identifikovat a opravit problém, transakce se na EOS Mainnet zdají být zamrzlé.

Společnost EOSUK, jeden z kandidátů na BP, informuje, že monitor sítě EOS nyní zobrazuje několik BP jako „červené“. To znamená, že jejich rozhraní API nereagují. Příčina je stále nejasná, přičemž jedním z možných důvodů zmrazení sítě je útok DDoS. https://cointelegraph.com/ (v EN)

Satoshi Nakamoto

Iniciativa, kterou podporuje skupina známá jako republika Satoshi Nakamoto, plánuje vytvořit první virtuální památku. Bude ji možné pozorovat pomocí aplikace po nasměrování mobilního zařízení (chytrého telefonu, tabletu, …) na podstavec. Mobilní aplikaci vyvine firma Raccoon World, která se zaměřuje na virtuální realitu. Preferovaným místem pro sochu je bulvár Shevchenko, kde byl dříve památník V. I. Lenina. https://www.ccn.com (v EN)

Daniel Oberhaus z Motherboard ‘s, který se věnuje především tématům o fyzice, prostoru, kryptoměnách a budoucnosti energie, předložil Federálnímu úřadu pro vyšetřování (FBI) a CIA žádost o poskytnutí informací o totožnosti Satoshiho. CIA nepotvrdila, ale ani neodmítla existenci informací týkajících se skutečné identity osoby známé jako Satoshi Nakamoto. Pátrání tedy stále pokračuje. https://cointelegraph.com (v EN)

Banky a krypto

Kryptoměnový ekosystém, i když je v podstatě v rozporu s fiat měnami, je stále závislý na tradičních bankách a platebních branách. Účastníci trhu si jejich prostřednictvím vyměňují kryptoaktiva za zboží a služby v reálném světě. Údaje, které zveřejnil analytický kryptotýdeník Diar, ukazují, že hlavní banky se zdráhají poskytovat podporu kryptoenvironmentu. Z údajů vyplývá, že vedoucí pracovníci některých největších bank na světě, jako jsou ING, UBS a Credit Suisse, uvádějí, že se nebudou podílet na ekosystému kryptoměn, a to ani tehdy, když je o to klienti přímo požádají. https://cryptoslate.com/ (v EN)

Mining

50cycles, specializovaný výrobce elektrických kol, odhalil první e-kolo na světě, které těží kryptoměnu. Toba, nová série kryptomining kol, generuje odhadem přibližně 20 liber (22,9 €) v kryptoměně „Loyalcoin“ za každých 1 000 mil (1 609 km). Každé z elektrických kol těží výhradně „Loyaltycoin“, token, který bude vyměnitelný za produkty dostupné na webových stránkách 50cycles, nebo ho bude možné vyměňovat za hlavní kryptoměny prostřednictvím platformy Loyaltycoin. https://altcointoday.com// (v EN)

Akceptace Bitcoinu

550letý trh se nachází na ulici Sabuncu Hani 87 v Istanbulu. Ve směnárně jménem Santry Doviz mohou turisté prodávat a nakupovat Bitcoin za národní měnu Turecka, liru. Přijetí Bitcoinu na tradičním tureckém trhu je pozitivním znamením, protože většina obchodníků na tureckém trhu neakceptuje kreditní karty ani jiné formy bezhotovostních plateb. https://altcointoday.com/ (v EN)

Může vás zajímat: Veřejná zpověď kryptocelebrit (část 1.)

Blockchain

Adblock Plus spustil nový produkt s názvem TrustedNews, který informuje uživatele o tom, zda zprávy, které čtou na webu, jsou důvěryhodné, nebo falešné. Cílem společnosti je integrovat TrustedNews se zpětnou vazbou uživatelů do blockchainu. V plánu je udržovat decentralizovanou databázi v Ethereum blockchainu se zabudovaným protokolem, který bude odměňovat přispěvatele.. https://www.ccn.com/ (v EN)

Hacking

Úřady v Itálii zajistily Bitcoin z firemních peněženek sporné burzy BitGrail jako součást standardního konkurzního řízení. Problémy společnosti BitGrail vyšly najevo letos v únoru, kdy hackeři ukradli 17 milionů Nano (dříve RaiBlocks), což bylo v té době 170 milionů dolarů. http://bitcoinist.com/ (v EN)

Tip redakce: Dejte si pozor na mallware – Až 5 procent coinů Monera bylo vytěženo pomocí něj

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

YouTube video

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Marek H.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: