08.11.19 Technická analýza – BAT (+67,23 %) překonal obrovský downtrend, nyní jede bomby!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Poplatky za Bitcoin klesly o 54% • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • JP Morgan: Rostoucí ceny zlata odhalují vzrůstající nedůvěru v měny centrálních bank • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin prorazil...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

BAT překonal obrovský downtrend, nyní narostl už o 67,23 % ode dna. Velcí hráči využili masivní propad na BAT během prázdnin a nyní se zdá, že BAT má namířeno znovu na 0,50 USD.

Technická analýza: BAT/USD

Ahojte a vítejte u updatu trhu na BAT/USD.

Začátkem roku 2019 si BAT vedl přímo pohádkově, když narostl o 392%. Situace se ale koncem dubna změnila a nastal výrazný pokles. Propad BAT z topu na 0,50 USD činil do nedávna -70 %. Momentálně ale může investory i fanoušky BAT těšit odraz ode dna a nárůst o 67,23 %.

Sledujeme situaci i v týdenním grafu na BAT, kde jsme z topu na 0,264 USD propadli momentálně k 0,232 USD. Nicméně, jak poukazuje TA, tento propad nemusí být u konce a zřejmě se podíváme na nejbližší podporu na hodnotách 0,225 USD.

BAT tvoří pěknou strategii odrazu na support line, korekce hledá svůj odraz před tím, než půjdeme do bullish trhu, který by BAT mohl vynést na hodnoty k 0,264 USD.

Možná se to zdá na tom trhu jako šílený propad, ale takový propad jen rozbouří vlny. Je to jako kdybyste hodili kamínek do jezera. Stejně by to mělo být i na BAT/USD. Všimněte si začátku 15 – 31.10.2019 na BAT – ten rozptyl propadů a následných pump byl v té době velmi velký. Tyto propady a vysoký up byly typické pro propady v bear marketu 2018. Stejně to bude i nyní, jen s bullish verzí.  Zřejmě ten odraz nahoru přijde už dnes. 

2019: BAT překonal obrovský down trend, nyní narostl už o 67,23 % ode dna.

Předešlý bearish scénář počítal s růstem BAT k 0,50 USD a následným propadem až k 0,144 USD, jak to je zaznačené na grafu. Prázdniny byly obvykle za poslední roky pro kryptoměny méně příznivé, to platí i pro BAT. Toto období využívali velcí hráči k manipulačním hrám a ke kumulaci BAT.

Když se podíváte na graf, BAT momentálně zaznamenal až 67,23% up od dna. Velcí hráči využili masivní propad na BAT během prázdnin a nyní se zdá, že BAT má znovu namířeno na 0,50 USD.

Závěr

Momentální UP na BAT vidíte, tvoří se přitom nový cyklus růstu. Pokud jste pozorný pozorovatel BAT, tak víte, že BAT byl proslulý praktikami pump and dump i v minulosti. Momentálně se tvoří něco podobného, alespoň z pohledu trhu. Otázkou je, jestli dojdeme znovu na vrchol a zda bude stát BAT znovu 0,50 USD?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře