08.11.19 Technická analýza – BAT (+67,23 %) překonal obrovský downtrend, nyní jede bomby!

1

BAT překonal obrovský downtrend, nyní narostl už o 67,23 % ode dna. Velcí hráči využili masivní propad na BAT během prázdnin a nyní se zdá, že BAT má namířeno znovu na 0,50 USD.

Technická analýza: BAT/USD

Ahojte a vítejte u updatu trhu na BAT/USD.

Začátkem roku 2019 si BAT vedl přímo pohádkově, když narostl o 392%. Situace se ale koncem dubna změnila a nastal výrazný pokles. Propad BAT z topu na 0,50 USD činil do nedávna -70 %. Momentálně ale může investory i fanoušky BAT těšit odraz ode dna a nárůst o 67,23 %.

Sledujeme situaci i v týdenním grafu na BAT, kde jsme z topu na 0,264 USD propadli momentálně k 0,232 USD. Nicméně, jak poukazuje TA, tento propad nemusí být u konce a zřejmě se podíváme na nejbližší podporu na hodnotách 0,225 USD.

BAT tvoří pěknou strategii odrazu na support line, korekce hledá svůj odraz před tím, než půjdeme do bullish trhu, který by BAT mohl vynést na hodnoty k 0,264 USD.

Možná se to zdá na tom trhu jako šílený propad, ale takový propad jen rozbouří vlny. Je to jako kdybyste hodili kamínek do jezera. Stejně by to mělo být i na BAT/USD. Všimněte si začátku 15 – 31.10.2019 na BAT – ten rozptyl propadů a následných pump byl v té době velmi velký. Tyto propady a vysoký up byly typické pro propady v bear marketu 2018. Stejně to bude i nyní, jen s bullish verzí.  Zřejmě ten odraz nahoru přijde už dnes. 

2019: BAT překonal obrovský down trend, nyní narostl už o 67,23 % ode dna.

Předešlý bearish scénář počítal s růstem BAT k 0,50 USD a následným propadem až k 0,144 USD, jak to je zaznačené na grafu. Prázdniny byly obvykle za poslední roky pro kryptoměny méně příznivé, to platí i pro BAT. Toto období využívali velcí hráči k manipulačním hrám a ke kumulaci BAT.

Když se podíváte na graf, BAT momentálně zaznamenal až 67,23% up od dna. Velcí hráči využili masivní propad na BAT během prázdnin a nyní se zdá, že BAT má znovu namířeno na 0,50 USD.

Závěr

Momentální UP na BAT vidíte, tvoří se přitom nový cyklus růstu. Pokud jste pozorný pozorovatel BAT, tak víte, že BAT byl proslulý praktikami pump and dump i v minulosti. Momentálně se tvoří něco podobného, alespoň z pohledu trhu. Otázkou je, jestli dojdeme znovu na vrchol a zda bude stát BAT znovu 0,50 USD?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Stanislav H. Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Stanislav H.
Host
Stanislav H.

Jóóóó ! Jedemééé Bombyyy… Nastupujte na kolotoč na další jííízduuu, pojedeme každý den nějaké bombyyyy…. Ano i tak se dají dělat analýzy. Prostě stačí otevřít Marketcap, kouknout se, který chcíplý coin začal před dvěma měsíci šplhat ze dna a pak vystřelíme vesele do titulku že narostl o 63 % a jedééé bombyyyyy…. LOL… To je výborná práce za situace, kdy BTC padá… to určitě BAT zastaví ty svoje bomby :-)))) Koukni ještě na zlato v roce 2008 a napiš, jaký bomby doteďka jede :-)))) Anebo na top 100 coinů, ať je titulek ještě lepší… :-)))) Proboha… tohle nééé…to je už… Číst vice »