[PŘEHLED TRHU] Kryptoměny dále padají – Míříme na nové LOW?

2

Jak řekl IXOYE z Trading11, formace obrácené H&S na grafu BTC/USD byla na 99 % odmítnutá, a tedy, jak jsme avizovali na začátku roku, Bitcoin bude mít v příštích týdnech tendenci dále klesat.

My v Kryptomagazínu se držíme predikce (najdete ji tady), podle níž je nyní čas na další velký propad. V případě Bitcoinu by to mohlo být i o 40–50 %. Tím trh vytvoří nové low, od kterého bychom se mohli odrazit a snad i navždy opustit tyto nízké cenové hladiny.

Otáčení dlouhodobého trendu je vždy velmi zajímavé a krvavé. Mnoho lidí prodělá, ale zároveň nás čeká nejlepší možnost na nákup, která se možná už nikdy nebude opakovat.

Důležité!

Tento článek nelze brát jako investiční poradenství. Pokud se podle něj budete řídit a proděláte, za vaše ztráty v žádném případě nebudeme odpovědní. Pokud máte zájem o kvalitní analýzy, které tvoří léty ostřílení profesionálové, navštivte web Trading11.com.

Altcoiny klesají – kratičký hype skončil

Během posledních týdnů jsme zaznamenali vcelku slušný růst altcoinů. Od svého posledního LOW udělaly slušná procenta a také highcap coin Ethereum – po nepříjemné podzimu oslavil nový rok téměř 100% růstem. Bohužel, zdá se, že tento krátkodobý uptrend prozatím skončil. Cena Etherea je pod trendovou linií a trh na tuto skutečnost zareagoval velkým výprodejem.

Mohlo by vás zajímat: Ethereum poskytlo grant $ 5 milionů pro Parity Technologies

Další altcoiny jsou na tom podobně. Litecoin již pravděpodobně nemá dost sil na potvrzení formace H&S. Neckline minul o méně než 5 %. Škoda… ?

Technologické coiny typu EOSStellar a Cardano na tom nejsou lépe. Dnes zaznamenaly podobný pokles ceny jako BitcoinEthereum, či XRP a z pohledu technické analýzy mají dostatek místa na další propady.

TRON – coin s potenciálem jít proti trhu?

Výjimkou potvrzující pravidlo by mohl být TRON. Tento coin v posledních týdnech výrazně posílil a dostal se až na 8. místo v žebříčku největších kryptoměn. Ještě včera se TRON chvíli obchodoval za 3,5 centů. Dnes už je to jen 2,5 centu, ale i tak slušný výkon.

TRON nyní pravděpodobně bude nějakou dobu konsolidovat, ale pokud by se ho přímo nedotkl nadcházející pád BTC, mohl by předvést slušnou jízdu. Uvidíme. 🙂

Tento scénář by víceméně souhlasil i s analýzou, která byla včera publikována na Trading11.com:

10.01.19 Technická analýza TRX/BTC – Jak dlouho bude trvat současný růst?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín připravil Samuel S.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Petr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Já nevím sledujete vy tady vůbec krypto trh? Kryptoměny dále padají ? Btc bylo na 3 je na 3,5, trx bylo na 0.012 je na 0.025 ,btch sv byl na 38 je na 72,ios byl na 1.6 je na 2.4,eth bylo na 85 je na 120 a tak můžu najít dalších x krypto měn které maji 20% a více .tak jaké dál padají? Tady spousta krypta udelalo 100% od svého low. Zatím to vidím na větší korekci. A pokud teprve nezabere ani v druhé půlce ledna krypto nahoru můžeme se tady bavit o tom že dál padají pokud pujdou pod… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Jini napsali o propadu toto ..z čímž bych se i ztotožnil. Je to pouze úvaha stejná jako článek samotný pouze kontra žádný návod k obchodování.  |  11.01.2019 17:44:37 Cena Bitcoinu spadla o 10 % Během včerejšího dne spadnul Bitcoin celkem o 10 % z 4000 na 3600 USD a altcoiny jako vždy reagovaly ještě větším pádem (neboť většina altcoinů je obchodována primárně proti Bitcoinu). Celý pád se odehrál ve dvou vlnách, po kterých následoval drobný růst. Dle našeho názoru se šlo o pouhou manipulaci za účelem likvidace spekulantů spekulujících na růst (LONG). Velké množství náhlých prodejů donutilo burzu zlikvidovat pozice spekulantů s vysokou pákou a likvidace… Číst vice »