Další nové partnerství pro Cardano

0
(0)

Zprávy a souhrny

V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Blockchain Cardana bude nově využíván k potvrzení pravosti vyrobených produktů. Jak uvedl generální ředitel společnosti Cardano Charles Hoskinson, k autentizaci svých produktů začne blockchain Cardana využívat společnost New Balance.

New Balance Athletics, Inc.  logo

Americká nadnárodní společnost, známá jednoduše jako New Balance sídlí v Bostonu v oblasti Massachusetts. Jedná se o známého výrobce obuvi a oblečení jak pro sport, tak pro každodenní příležitostné nošení.

Za posledních pět let došlo k velkému rozšíření společnosti a zdvojnásobení počtu zaměstnanců na  8000 po celém světě. Rovněž tak výrazně vzrostly i tržby společnosti – z 2,7 miliardy USD v roce 2013 na 4,1 miliardy USD v loňském roce.

Společnost New Balance byla i oficiálním dodavatelem oblečení pro fotbalový klub Liverpool FC, který hraje Premier League.

Charles Hoskinson

foto
zdroj: list.wiki

Charles Hoskinson, CEO společnosti Input Output HK (IOHK) se sídlem v Hongkongu, sdělil, že americká značka obuvi a oblečení New Balance hodlá využívat blockchain Cardana, aby tak svým zákazníkům umožnila ověření původu svých produktů.

Toto partnerství měl Hoskinson oznámit během 2. výročí Cardana na Cardano Summitu ve druhém největším bulharském městě Plovdivu. Obě společnosti hodlají program zavést po celém světě. V současné době však není v plánu použití tokenu ADA během tohoto pilotního programu.

Porušování autorských práv

Společnost New Balance přistoupila k tomuto kroku na základě kopírování jejich image a značky od různých parazitických společností. Právě po těchto negativních skutečnostech volí společnost strategii snižování těchto škodlivých dopadů, což zahrnuje i lepší spolupráci s regulačními orgány.

Již v roce 2017 udělil čínský soud pokutu 1,5 miliardy dolarů jednomu místnímu podniku, který prodával boty pod názvem New Boom, na kterých použil logo společnosti New Balance.

Závěr

Již dříve začala řada společností využívat do svých dodavatelských řetězců technologii blockchain. Začátkem roku 2018 uvedl supermarket Carrefour, že plánuje použití technologie blockchain pro prémiovou značku kuřete a v březnu letošního roku pro sledování mléka. Ve Velké Británii je blockchain využíván na ochranu nápojového průmyslu a na sledování a validaci léčiv.

Blockchainová platforma VeChain uzavřela zase partnerství s vinařskou společností Australian Penfolds. Platforma bude zajišťovat kódování lahví vína blockchainem.

Co číst dále?

[Zprávy] Kryptopeněženky na starších iPhonech nejsou bezpečné • Nový virus typu trojský kůň z Telegramu• a další novinky


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: