Nové partnerství pro Cardano je tady!

0
(0)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Cardano Foundation, které stojí za vývojem kryptoměny Cardano (ADA), se rozhodlo uzavřít spolupráci s berlínským blockchainových studiem Konfidio. Toto spojení má urychlit adopci tohoto projektu.

Strategické partnerství

Cardano Foundation zveřejnilo své rozhodnutí dne 15.8. 2019. Cílem spolupráce se studiem Konfidio je umožnění obchodních případů v reálném světě na blockchainu Cardano.

Spolupráce by se měla zpočátku zaměřovat na případy využití v bankovnictví, logistice, farmaceutickém průmyslu a financování obchodu. Následovat by měly případy použití ve státní správě a veřejných službách.

Předseda Cardano Foundation, Nathan Kaiser, k této záležitosti uvedl:

„Základna Konfidio v Berlíně je hlavním globálním blockchainovým centrem s celosvětovým významem, což nám pomůže zaměřit pozornost na naši jedinečnou platformu.“

Dr. Mervyn G. Maistry, zakladatel a generální ředitel společnosti Konfidio, k této novince dodává:

„Naším cílem je zvýšit pochopení protokolu Cardana v podnikovém i startup prostředí a urychlit přidanou hodnotu pro Cardano, blockchainovou komunitu i naše klienty.“

Co je Cardano?

Cardano se řadí ke kryptoměnám třetí generace a v současné době zaujímá dle CoinMarketCapu 12. místo podle tržní kapitalizace. Na projektu jeho tvůrci pracují od roku 2015 a na trh bylo Cardano uvedeno 29. září 2017.

Cardano by mělo vyřešit tři největší problémy současných kryptoměn, a to škálovatelnost, udržitelnost a interoperabilitu (schopnost různých systémů vzájemně spolupracovat a poskytovat si služby). Jejím cílem je rovněž chránit soukromí uživatelů a zároveň umožňovat regulaci.

Kdo přispívá k rozvoji projektu?

První společností, která stojí za tímto projektem je Cardano Foundation se sídlem ve Švýcarsku a její hlavní odpovědností je podpora komunity uživatelů Cardana.

Druhou společností je Input Output Hong Kong (IOHK), kde na místě generálního ředitele působí Charles Hoskinson, spoluzakladatel sítě Ethereum Network. Tato společnost má odpovědnost za vývoj platformy až do roku 2020.

Poslední společností je Emurgo, které investuje do začínajících projektů a pomáhá obchodním partnerům stavět na blockchainu Cardana.

Závěr

Charles Hoskinson, současný generální ředitel IOHK, také dne 13.8. 2019 ve svém tweetu sdělil, že projekt Cardano bude během několika dní spuštěno ve verzi 1.6 a rovněž žádal uživatele, aby zasílali screenshoty a komentáře k poslední verzi Daedalus, což je open source kryptopeněženka Cardana.

Hoskinson rovněž na nedávné blockchainové konferenci Consensus 2019 oznámil, že bude pracovat na novém projektu pod názvem Polymesh s využitím bezpečnostní platformy Polymath. Cílem by mělo být vytvoření blockchainu pro tokeny zaměřené na splnění regulačních požadavků.

Co číst dále?

Příliv instituciálního kapitálu do kryptosvěta stále pokračuje

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lofas

Partnerství můžou mít jaké chtějí to nejdůležitější se děje na trhu a tam jasně trh ukazuje měsíční cyklus z 20% ztrátou o proti Bitcoinu což mě velmi těší .A největší sračka Tron dostal od Bitcoinu největší direct a je to jenom dobře tu jasně se ukazuje že investoři vám serou na technologii a rychlost blesku , je zajímají jen bezpečná aktiva a značka jakou bitcoin má a ne nějaký Tron či Cardano to nakupují jen zoufalci co nemají na investice do Bitcoinu tak si tlačí ty své alt sračky a hází na Bitcoin špínu jen proto že jim bere pozici ale to mě nejvíc těší cha cha cha ..

spot_img