Třicet kryptoměn na Binance US

0
(0)

Zprávy a souhrny

V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Již 12. září 2019 bude burza Binance nucena zablokovat možnost obchodování na americkém trhu. Důvodem k tomuto kroku jsou zejména přísnější americké regulace a z toho plynoucí možné sankce pro burzu.

Binance

Kryptoměnová burza Binance byla založena v polovině roku 2017 v Hongkongu a jejím zakladatelem je Changpeng Zhao. V září 2017 byla burza nucena s ohledem na zákaz obchodování s kryptoměnami v Číně přemístit své sídlo do Tokia v Japonsku. Další přesun pak byla nucena provést v březnu 2018 z důvodu nových regulací japonského a čínského trhu a jejím sídlem se stala Malta. Odtud pak rozšiřovala svůj vliv na evropský trh a stala se jednou z nejoblíbenějších kryptoburz na trhu.

Americký trh

Je jisté, že se Binance nehodlá amerického trhu jen tak vzdát a vypadá to, že nakonec o zákazníky z USA úplně nepřijde. Začátkem července 2019 začala burza spolupracovat se společností BAM Trading Services, která má být provozovatelem nové obchodní platformy Binance US. V tomto případě by mělo jít o jakousi regulovanější verzi Binance, s jejímž spuštěním se počítá ještě před datem 12. září 2019, kdy Američané ztratí možnost obchodování na burze současné.

Kryptoměny na Binance US

V blogovém příspěvku na medium.com ze dne 9. srpna zvažuje společnost Binance podporu pro 30 digitálních aktiv určených pro americkou verzi  této burzy. Mezi těmito kryptoměnami by se měli objevit i čtyři stablecoiny. Samozřejmě že není dána 100% garance toho, že se všechny zvažované kryptoměny na nové platformě objeví.

Seznam plánovaných kryptoměn

Cardano (ADA), Bitcoin (BTC), Holo (HOT), Decentraland (MANA), RavenCoin (RVN), Waves (WAVES), Cosmos (ATOM), Dash (DASH), IOTA (MIOTA), Nano (NANO), TrueUSD (TUSD), Stellar (XLM), Basic Attention Token (BAT), EOS (EOS), Chainlink (LINK), NEO (NEO), USD Coin (USDC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Loom Network (LOOM), Paxos Standard Token (PAX), Tether (USDT), Ziliqa (ZIL ), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Augur (REP), VeChain (VET) a 0x (ZRX).

kryptoměny

zdroj: Medium.com

Závěr

Vzhledem k tomu, že americký trh s kryptoměnami není rozhodně nezanedbatelný a Američané patří mezi největší obchodníky s digitálním aktivem, je tento krok ze strany Binance logický a lze jej jen přivítat.

Co číst dále?

10. 08. 19 Technická analýza BTC/USD – Konsolidaci nad supportem může vystřídat krátkodobý pokles

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: