04.08.19 Technická analýza BTC/USD Jak bude vypadat Bitcoin a co si myslí Zhao (SEO Binance) o altcoinseason?

7

Vítejte u dalšího updatu na Bitcoin. Dnes se podíváme na to, kde se odrazil Bitcoin a co to znamená pro současnou 10700 USD hodnotu.

Při pohledu na graf vidíme odraz BTC na 9300 USD podpoře. Stalo se tak již po 2x v průběhu 11 dnů, což představuje pro Bitcoin zpomalení propadu a pomalu se bude tvořit kulaté dno.

Při pohledu na graf vidíme i obrovský triangl, který je protnutý weekly supportem na 9300 USD podpoře. Jsou to 2 silné podpory které by neměly dopustit propad BTC pod 9000 USD. Při posledních 2 dotecích podpory na 9300 vidíme známku bulls potlačit trh znovu nahoru.

Momentální situace na BTC je ale taková, že čelíme rezistenci (odpor) na 9700 USD, u kterého jsme včera i dnes viděli výrazně zpomalení růstu. Podle mého osobního názoru a zkušenosti obchodníka příliš dlouhé pozice obchodníků pošlou BTC znovu dolů a čekám propad od 9700 k 9800-9500 USD ale s tím, že bychom měli znovu přinejhorším udržet podporu na 9300 USD.

Výhled do budoucnosti je ale podle mě stále dobrý a BTC by v růstu neměl zpomalit. Mými důvody pro růst je blížící se konec prázdnin a s ním zvýšení obchodování na burzách nejen s BTC ale na celém trhu, což pro celý market donese více kapitálu. Za druhé bych zmínil halving na BTC v květnu 2020. Mnozí obchodníci včetně mě mluví o novém ATH a růstu Bitcoinu.

Altcoin season (růst altcoinů)

Co můžeme v tomto roce ještě čekat? Je pravdou, že 90% altcoinů se od svého dna odrazilo směrem nahoru. Mnoho z nich, jako např. ETH, udělalo v tomto roce 200% nárůst, ale na ten pravý rally růst se teprve čeká. Jsou jen 2 možnosti: Buď uvidíme altcoin season už tento podzim / zimu nebo se altcoin season letos konat nebude a uvidíme až po halvingu 2020, protože nečekám začátkem roku 2020 velký booom na altcoinoch před halvingem. Pokud bych byl pesimista, očekával bych, že altcoin season do května 2020 nenastane a ti kteří v altcoinech mají hodně investováno, si počkají ještě min 10 měsíců. To neznamená, že altcoiny neporostou, jen to nebude taková rally jako v roce 2017 a nebude z toho padat 400-1000% zisků jako tomu bylo v 2017.

Changpeng Zhao: ,,Rozdíl mezi altcoinovou sezónou v roce 2017 a tou, která přijde nejblíže, je v tom, že v té nové to nebude jen o whitepaperech. Projekty další altcoinové sezóny budou mít produkty a uživatele. Stále půjde o rizikovou investici, avšak tento průmysl je již mnohem zdravější,” napsal na Twitteru. (twitter.com)

Co číst dále:

Fraktální podobnost zlata a Bitcoinu. Zlato hlási: Bitcoin půjde na 60 000 USD

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

7
Komentujte

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LukasExprtHovenPedroLenka Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pedro
Host
Pedro

Nemelo by misto 9700 byt spis 10700?

Denisa
Člen

ano, díky za upozornění

Pedro
Host
Pedro

A co si to treba opravit?

čelíme rezistenci (odpor) na 9700 USD

čekám propad od 9700 k 9800-9500 USD

Uz tak ta analyza moc nevysla a tyhle „preklepy“ tomu davaji nadech paralelniho vesmiru :-/

Lenka
Host
Lenka

Plati jeste to, ze pujdeme dolu, nebo rosteme dale? Jsem z toho zmatena 🤔

Hoven
Host
Hoven

A kdo by nebyl ?

Exprt
Host
Exprt

UPtrend pokračuje, takže v klidu 🙂 stačí sledovat dění 🙂

Lukas
Host
Lukas

tak pokracuje, vem si jedno – pred par tejdnama byl ETH 300 EUR, pak spadnul i na 170, pak zase 200-215 EUR, ted 195, do tydne muze byt 160, to je tezko popsatelne, osobne si ale myslim, ze po prazdninach budeme zase na 300 a vic