[ZPRÁVY] Charles Hoskinson: Regulace spustí příliv kapitálu do kryptosvěta

0
(0)

Charles Hoskinson: Regulace spustí příliv kapitálu do kryptosvěta – Profesor Sirer a Nick Szabo kritizují EOS kvůli chybám a centralizaci – Šéf švýcarské národní banky odmítá národní kryptoměnu – Medvědí cyklus kryptoinvestorům nepřekáží – Zrušená burza Mt. Gox odškodní své věřitele v BTC – Quebec trojnásobně navýší cenu elektřiny pro minery – Aktuální-medvědí trend Bitcoinu těžaře neodrazuje – Byla spuštěna nová online hra s názvem Bitcoin Cash Football

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Regulace jako impulz k růstu

Charles Hoskinson – spoluzakladatel a bývalý generální ředitel společnosti Ethereum, spolu s tím současným dnes sdíleli nadějná a povznášející slova na Twitteru:

Přestože kryptoinvestorům většinou stoupá tlak, když slyší o regulacích, Hoskinson se domnívá, že nařízení jsou nejvyšší prioritou a vysvětluje:

“Po další vlně regulace, se Wall Street objeví na párty se vším uzamčeným kapitálem. To budou nakonec desítky miliard dolarů. Budoucnost je jasná.

Více se můžete dočíst zde: http://bitcoinist.com/  (v EN)

EOS čelí kritice

V důsledku kritické chyby se oddálilo spuštění EOS mainntetu, plánované na 29. května. To vyvolalo vlnu kritiky. Profesor Emin Gün Sirer tvrdí, že chyba v kódu může útočníkovi umožnit proniknout do node serveru a převzít nad ním kontrolu. EOS kritizuje i kryptoprůkopník Nick Szabo, který se vyjádřil, že centralizovaný aspekt EOS nechává projekt zranitelným vůči útokům. Také hrozí další nebezpečí kvůli různým bezpečnostním dírám.

Mohlo by vás zajímat: EOS: 3 důvody, proč s koupí ještě počkat

Krypto e-franc zatím nebude

Thomas Moser, předseda představenstva švýcarské centrální banky, vyjádřil své pochybnosti o možnosti vydání efranc. Prohlásil to na blockchain konferenci ve švýcarském městě Zug, známém také jako Crypto Valley. Moser uvedl, že potenciální vliv kryptoměn a blockchainu na tradiční finanční systém je nejasný a technologie není v tak pokročilém stadiu, aby centrální banka mohla zvážit vydání kryptoměny efranc.
Vice se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v EN)

Tip redakce: Krypto pronikne do celé ekonomiky, říká švýcarský ministr

Zisky i při nadvládě medvědů

Barry Silbert, zakladatel a CEO skupiny Digital Currency Group (DCG), která je největší firmou v oblasti rizikového kapitálu a jež se zaměřuje na trh s kryptoměnami, uvedl, že investoři i přes stále přetrvávající medvědí cyklus, pořád projevují zájem o kryptoměny.

V poslední době trh digitálních aktiv ztratil více než 13 miliard dolarů, protože hlavní aktiva včetně měn Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash a EOS zaznamenala ztráty v rozmezí od 5 do 11 procent. Přesto Silbert zveřejnil, že Grayscale (součást DCG) měl za posledních pět dní nejlepší týden v roce 2018, neboť získal více než 20 milionů dolarů. Více se dočtete ZDE: https://www.ccn.com/ (v EN)

Mt. Gox odškodní věřitele

Zrušená burza Mt. Gox vstoupila do občanského rehabilitačního řízení, to oznámili oficiální představitelé dne 22. června. Vzhledem k tomu, že se jako součást občanské rehabilitace zastavilo konkurzní řízení, konkurzní správce nesmí prodávat žádné další Bitcoiny, jak tomu bylo doposud. Věřitelé by měli dostat kompenzaci v BTC, místo kompenzace ve fiat měně, jak bylo původně plánováno. Více se můžete dočíst zde: https://cointelegraph.com/ (v EN)

Quebec zvyšuje cenu elektřiny

Kanadská provincie Quebec se údajně rozhodla účtovat těžařům kryptoměn přibližně třikrát vyšší cenu elektrické energie než dosud. Toto opatření bylo přijato kvůli ohromnému počtu žádostí o kryptotěžbu. Zvýšení sazby se má zatím týkat jen nových společností, které v této oblasti chtějí podnikat. Více si můžete přečíst zde: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Mineři to nevzdávají

Společnost 3G Venture II v Kalifornii zaplatila 13 milionů dolarů za značnou část starého zařízení na výrobu čipů Intel v Colorado Springs. Plánuje ho přeměnit na těžební kyptofarmu. Levná energie, velikost budov, vlastní trafostanice, duální záložní napájecí zdroje jsou hlavními faktory, které přitáhly zájem Johna Chena, majitele 3G Venture II. Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Aktuálně něco o fotbale

Tento týden byla spuštěna nová online hra s názvem Bitcoin Cash Football, kde mohou hráči zkusit své štěstí buď jako manažeři fotbalového týmu nebo hráči. Hráči hraním vydělávají zlomek Bitcoin Cash (BCH). Bitcoin Cash Football pořádá také turnaj Světového poháru, kde mohou týmy hrát o jackpoty BCH. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru našeho YouTube kanálu a nabízíme ke shlédnutí naše nejnovější video:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img