EOS: 3 důvody, proč s koupí ještě počkat

0
(0)

Pokud budou lidé věřit v jeho budoucnost, může EOS dosáhnout i tříciferných hodnot. Ale v této rané fázi by taktika “počkat a uvidí se co bude” mohla být výhodnější.

EOS vypadá výborně. Odolal poslednímu propadu Bitcoinu. Hlavní síť je již v provozu déle než týden. Je teď právě nejlepší čas pro koupi? Trh EOSu moc zajímavý není a kryptoměna je oproti začátkům, kdy se cena pohybovala pod hranicí 1 USD, relativně drahá.

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250 Kč měsíčně!

Toto jsou 3 důvody, proč byste možná měli s koupí EOS ještě počkat.

Seznamte se s pravidly

Projekt EOS se řídí určitými pravidly a v těchto pravidlech by se tak mohly nacházet překvapující záležitosti. Nejlepší by proto bylo počkat a pořádně prozkoumat, zdali pro držitele EOSu nejsou připraveny nějaké nástrahy. Například existuje pravidlo tří let. Pokud s tokeny po dobu tří let na svém účtu nepohnete, zmizí vám. Pro hodlery, plánující investovat a následně “zapomenout” na nakoupené kryptoměny, by toto mohl být “menší” problém.

Problémy v síti

EOS kód prošel dobou, kdy se v něm vyskytovaly jednoduché a zřejmé chyby. Navíc, 16. června se z důvodu opravy síť na pět hodin zcela zastavila. Stále se budou v síti nacházet další a další bugy, avšak časem jich bude ubývat. Proto by bylo možná lepší chvíli počkat až se síť opraví a ustálí.

Počkejte si, až skončí trading mánie

V současnosti se s EOSem velmi aktivně obchoduje. Jeho cena se aktuálně drží okolo 10 USD. Časem se však cena může radikálně změnit (možná i klesnout). Čekání na ustálení EOSu a jeho hodnoty na trhu by proto mohla být rozumná volba před větší investicí.

Závěr

EOS je relativně nová kryptoměna, a proto její rozumné nakupování dává smysl. Avšak v některých jiných případech se časný nákup může vyplatit ještě víc. Je to jen na vás, jakou taktiku při nákupu zvolíte.

Disclaimer: Tento článek neslouží a nemůže být považován za investiční tip. Pokud chcete investovat, udělejte si prosím vlastní průzkum a počítejte s tím, že investujete jen na své vlastní riziko.

Zdroj: Cryptovest.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kytka

Pravidlo tří let, jak užitečné.. 😀 To je dobré vědět.

spot_img