Coin, který překonal Bitcoin

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Divoký víkend pro kryptotrhy • Winklevoss: Nemít BTC v 2020 bude horší než neinvestovat do Amazonu v 2000 • a další...

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního víkendu v kryptosvětě. TRHY Bitcoin se po týdnech stagnace...

02.08.20 Bitcoin a Ethereum – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi přišly zajímavé, proto jsem se o nich chtěla dozvědět více a před skoro dvěma lety jsem se zapojila do týmu kryptomagazínu.

Společnost Bloomberg News zveřejnila každoroční přehled deseti nejlepších kryptoměn. Dle seznamu dopadly nejhůře XLM a XRP, Bitcoin získal druhé místo.

Kdo tedy Bitcoin překonal?

Jako obvykle zveřejnila společnost Bloomberg News žebříček nejvýkonnějších kryptoměn podle tržní kapitalizace pro rok 2019. Osm z deseti buď pokleslo, nebo bylo mnohem méně oceněno, zatímco Bitcoin svou hodnotu zdvojnásobil. Pouze jeden coin překonal největší kryptoměnu, je jim Binance Coin.

Binance Coin, mince roku 2019

Binance Coin (BNB), nativní kryptoměna pro ekosystém směnárny Binance, letos vzrostla téměř o 150 %. Bloomberg nazval tento coin „favoritem krypto hedgeových fondů a velkých obchodníků od svého zavedení v roce 2017.“ Z tohoto důvodu analytici spojují velký úspěch BNB s institucionálním schválením.

Binance Coin Outperformed Bitcoin in 2019

Vynikající výkon BNB souvisí také s jeho rolí platebního nástroje pro směnárenské služby Binance, největší centralizované burzy na světě. BNB zde slouží mimo jiné jako věrnostní program pro zákazníky, umožňuje držitelům získat slevy na obchodním poplatku a mnoho dalších výhod.

Úspěch v podobě podpory poptávky přinesl burze i koncept pálení coinů, jež je prováděno každé čtvrtletí. Spalování představuje jejich trvalé odstranění z oběhu, kvůli deflačním účelům.

Výzvy pro rok 2020

Binance se určitě bude snažit upevnit svůj pokrok i v příštím roce. Generální ředitel Changpeng Zhao navštívil mnoho zemí, které projevily zájem o služby směnárny, včetně Ruska, Turecka a Indie. Zhao zde učinil nabídky k akvizici a skoupil největší indickou platformu pro digitální aktiva WazirX a čerstvě také čínský startup DappReview.

Pro Binance existuje i spousta překážek, které ji můžou v příštím roce stěžovat cestu. S tím souvisí i konec euforie IEO (úvodní nabídky mincí prostřednictvím burzy), nebo vzrůstající úroveň konkurence.

Závěr

Osud Binance coinu je zcela závislý na úspěchu samotné Binance. Ta však působí velmi silně a její plány pro zlepšování služeb pro příští rok jsou více než pozitivní. Další věcí je vzrůstající základna investorů, kterou přináší fakt, že Binance coin obsadil první místo v žebříčku Bloomberg News. Budeme tedy i nadále sledovat, jak se bude tato kryptoměna dále vyvíjet.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře