Antoni Trenchev predikuje cenu Bitcoinu pro rok 2020

0
(0)

Zprávy a souhrny

V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Generální ředitel platformy Nexo.io Antoni Trenchev sdělil 3. ledna v Berlíně během rozhovoru pro Bloomberg, že Bitcoin (BTC) může během roku 2020 velmi snadno dosáhnout hranice 50 000 USD.

Antoni Trenchev

foto
zdroj: fintechconferences.com
  • 2014 – 2016 člen parlamentu Národního shromáždění Bulharské republiky

 – člen Výboru pro evropské záležitosti a dohled nad evropskými fondy
– poslanec Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE)
– člen Výboru pro politické záležitosti a demokracii (PACE)                                               – člen Výboru pro kulturu, vědu, Vzdělávání a média (PACE)

  • září 2010 – 2017 ředitel pro inovace ve společnosti MDL Ltd.

– vedoucí strategie a rozvoje elektronického obchodování
– vedoucí automatizace procesů elektronického obchodu
– právní poradce pro nadnárodní strategii

  • 2017 spoluzakladatel společnosti Nexo

– posláním společnosti Nexo je maximalizovat hodnotu digitálních aktiv nabízením daňově      efektivních „Instant Crypto Credit Lines“, vysoce výnosných produktů „Earn Interest“ a        možností „Send & Pay“

O Bitcoinu

Během rozhovoru Trenchev sdělil:

„Je to neuvěřitelné aktivum nesouvisející s celkovým trhem.“

Dále Trenchev dodal, že bitcoinová cesta až k 20 000 USD na konci roku 2017 připomíná německou hyperinflaci po skončení první světové války. K tomu Trenchev uvedl:

„Poskytuje systematické asymetrické výnosy a jediná věc, kterou jsme viděli blízko něčeho podobného, byl nárůst amerického dolaru vůči německé papiermark v roce 1920.“

Na otázku, kam až by se v letošním roce mohl Bitcoin dostat, odpověděl Antoni Trenchev takřka v souladu s Joe Kernenem ze CNBC. Ten v červenci loňského roku predikoval cenu Bitcoinu v hodnotě 55 000 USD po snížení blokové odměny na Bitcoinu v květnu roku 2020. Antoni Trenchev předpovídá cenu Bitcoinu ve výši 50 000 USD.

Závěr

Trenchevovy komentáře přišly v době, kdy se cena Bitcoinu začala pomalu zvedat a dosáhla 24 hodinového zisku 2,5 %. Bitcoin v té době překročil hranici 7 300 USD.

Tato reakce aktiva je dávána do souvislosti s obnovenou geopolitickou nejistotu poté, co americký prezident Donald Trump nařídil útok, při kterém byl zabit vysoký íránský generál v iráckém hlavním městě Bagdádu.

V dlouhodobém horizontu však analytici stále předpokládají, že před pohybem Bitcoinu vzhůru bude ještě následovat snížení jeho hodnoty. Halving by pak měl spustit toto býčí otočení.

Co číst dále?

[Hot news] Pozor na tato rozšíření prohlížeče Chrome, obsahují malware


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pinďa

Co Bitcoinu přinese halving určitě ne 50K 40K 30K ani 20Ka podobné nesmysly (když se moc dobře ví že na dobrou cenu čekají velryby aby to mohli svými výprodeji tučných peněženek dumpnout cenu btc a vybrat si zisky ) . Halving bude mít ale jedno pozitivum na bitcoin a to vytvoření nového dna pro samotný bitcoin (kde pod cenou už nikdy bitcoin nekoupíte ) jak bylo 2018 3 200usd tuším kde btc se už nikdy pod tuto hranici nedostal i když plno jožinu tu predikovalo pád na 2k či 1K a až pak se odrazíme a podobné nesmysli a btc se odrazilo tuším od 3 200 na horu no na jisto tuhle hranici určitě posune ještě výš kde prostě bitcoin už nikdy za tyhle ceny nekoupíte ……….jo najde se pár šašků co budou predikovat opět h*vna pokud bitcoin neporoste tak budou predikovat nové dna totálně nesmyslné a žvatlat až se tam dostaneme tak se pak odrazíme a pojedeme směr the moon a podobné h*vna ale díky halvingu už budeme mít dávno dno určené než od těch všech pseudoodborníků .Tak že čemu já věřím spíš že halving místo růstu nám spíš ukáže nové dno a časem se projeví dopad na cenu btc díky tomu a tím pádem cena nikoliv poletí ale jen popluje směrem nahoru …to je podle mě realita daleko větší než nějaké h*vna tipu 50K 40K 30K či 20K do konce roku .Můj tip je jasný po halvingu už podle mě bitcoin pod 5K nikdy neseženete ………………..TED MÍNUSKUJTE LOPATY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bezdomovec

Ty jsi dobrej jouda, strejdo.

Reklama: