21.09.19 Technická analýza BTC/USD – Bakkt již v pondělí, co na to Wall Street?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin spadl pod 9 500 USD • Nasdaq, Microsoft, IBM a další tech giganti se spojují v InterWork Alianci • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Nedávná volatilita...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bitcoinová dominance i hodnota BTC klesá. První útok altcoin býků začal 07. 09. Povzbudí spuštění Bakktu růst BTC k 12 300 USD? Wall Street si to nemyslí.

V pondělí (23.09.) nás čeká Bakkt, ve čtvrtek se BTC pohnul z 9 900 na 10 200 USD a momentálně mírně poklesl, protože narazil na menší triangl (viz graf). Postupně klesl, ale čekal bych, že kvůli Bakktu půjde výše a prorazí hodnoty od 10 200 k 10 580 USD, kde se nachází resistance line 4m trianglu. Do konce trianglu na BTC nás čeká ještě přesně měsíc. Doufám, že bulls budou dost silní na to, aby to dostali k 12 300 USD resistanci, nebo alespoň nad 11 000 USD, aby potvrdili trend, který je stále bullish.

Již ve čtvrtek jsme Vás informovali v naší TA na BTC, že bylo odloženo ETF, které pravděpodobně způsobilo propad BTC o 300 USD. Propad se zastavil na 9 652 USD. Situace se dnes změnila a máme tady nárůst na 10 200 USD. Zaútočili investoři před Bakktem?

Na včerejší propad BTC může mít dopad přeložení ETF, které mělo mít rozhodnutí za měsíc. Poslední týden měl BTC rozptyl o velikosti 200 – 300 USD, což je dost málo na současnou hodnotu. Investoři čekají na větší pohyb pro nastavení long / short. Ten může přijít s nejbližším spuštěním Bakktu. Ze zkušenosti víme, že většinou (90%) nové zalistování coinu na burzu nebo uvedení nových akcií společnosti na burzu vyvolá prudký růst. Uvidíme něco podobného i na BTC / USD páru? Začnou noví investoři přes Bakkt v pondělí hned long pozicemi?

Wall Street neustále usnadňuje širšímu okruhu investorů nákup a prodej Bitcoinů. Je to vývoj, který by teoreticky měl zvýšit ceny – pokud se chystá proud institucionálních peněz do krypta, pak by vybudování infrastruktury profesionální úrovně mělo být přínosem pro věci, jako je Bitcoin, Ethereum, Ripple a další. Ale zatím tomu tak není:

Zdroj: Atlas/coinDesk

Zhodnocení

V minulosti byl Bitcoin prohlášen za mrtvý a poté působivé vzrostl. Ale prozatím potenciál pro větší zapojení Wall Streetu podle grafu výše není. Tak či onak v pondělí uvidíme, co Bakkt předvede. Stagnace bulls trvá již téměř 4 měsíce v triangle, čekání potrvá už jen pár dnů. Otázkou je, bude následovat 7 500 USD support nebo 12 300 USD růst na resistance?

Co číst dále?

7 tipů jak překonat emoce při obchodování a uspět

Zdroj: Atlas/coinDesk

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře