Willy Woo: Bitcoin míří nejméně na 100 000 USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Profilový obrázek
Radek Petráš
Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Říká se, že být učitelem je poslání. V dnešní době stále více platí, že je to spíše k pos.... Nicméně se nevzdávám a dětem se věnuji i v současnosti. Pro Kryptomagazín píšu od června letošního roku a je to pro mě mnohdy dobrý relax po boku stále dobře naladěné Denisky. ..

Jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších analytiků a ovlivňovatelů kryptosvěta je Willy Woo. Tento stratég pro digitální aktiva a partner ve společnosti Adaptive Capital potvrzuje, že Bitcoin (BTC) míří v již zahájeném býčím cyklu na nejméně 100 000 dolarů.

RT financial news

Willy Woo tuto informaci uvedl v rozhovoru pro RT financial news, kde dále sdělil, že tato cena nemusí být rozhodně cenou konečnou. Bitcoin, dle Willyho, může tato očekávání dokonce překonat a stoupat až k hranici 250 000 dolarů.

Willy Woo se ve svých tvrzeních opírá o kumulativní průměrnou cenu Bitcoinů, kterou považuje za zvláště účinnou metriku pro předpovídání budoucích zisků. Za nejpravděpodobnější a rozumnou hranici, kam by se mohla cena Bitcoinu na konci tohoto cyklu vyšplhat, považuje Woo cenu 135 000 USD. K tomu pak Willy Woo uvádí:

„Pokud uděláte co nejlepší odhad, je to cena nad 100 000 USD. Myslím, že jedna z nejběžnějších předpovědí by byla kolem 135 000 USD na základě časového cyklu a 35x průměrného limitu. Dívám se na rozmezí 100 000 až 250 000 USD podle toho, jak dlouho bude bullmarket trvat.“

Bitcoin halving

Willy Woo se rovněž rozpovídal o nadcházejícím bitcoinovém halvingu, který sníží odměnu za vytěžený blok z 12,5 BTC na 6,25 BTC. Woo předpokládá, že k halvingu by mělo dojít kolem 11. května 2020 a rovněž uvádí, že to bude pro Bitcoin velmi významná etapa.

„Je to významná událost, protože až k ní dojde, míra inflace bitcoinů klesne pod míru inflace zlata. A zlato je „zlatý standard“ nedostatku, ve kterém jsme tradičně měřili naše peníze. Nyní tu máme tento nový digitální nedostatek, který je dokonalejší. Bitcoin bude stále vzácnější.“

Závěr

Willy Woo na závěr rovněž zdůraznil  skutečnost, že Bitcoin se stále obchoduje nad svým 200denním klouzavým průměrem, což je považováno za velmi významný býčí signál.

O této skutečnosti ostatně poměrně nedávno hovořil i spoluzakladatel analytické společnosti Global Advisors Fundstrat a analytik Wall Street Tom Lee, který uváděl svých pět důvodů pro růst Bitcoinu v roce 2020. Tento článek si můžete přečíst zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře