Willy Woo: Bitcoin míří nejméně na 100 000 USD

0
(0)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších analytiků a ovlivňovatelů kryptosvěta je Willy Woo. Tento stratég pro digitální aktiva a partner ve společnosti Adaptive Capital potvrzuje, že Bitcoin (BTC) míří v již zahájeném býčím cyklu na nejméně 100 000 dolarů.

RT financial news

Willy Woo tuto informaci uvedl v rozhovoru pro RT financial news, kde dále sdělil, že tato cena nemusí být rozhodně cenou konečnou. Bitcoin, dle Willyho, může tato očekávání dokonce překonat a stoupat až k hranici 250 000 dolarů.

Willy Woo se ve svých tvrzeních opírá o kumulativní průměrnou cenu Bitcoinů, kterou považuje za zvláště účinnou metriku pro předpovídání budoucích zisků. Za nejpravděpodobnější a rozumnou hranici, kam by se mohla cena Bitcoinu na konci tohoto cyklu vyšplhat, považuje Woo cenu 135 000 USD. K tomu pak Willy Woo uvádí:

„Pokud uděláte co nejlepší odhad, je to cena nad 100 000 USD. Myslím, že jedna z nejběžnějších předpovědí by byla kolem 135 000 USD na základě časového cyklu a 35x průměrného limitu. Dívám se na rozmezí 100 000 až 250 000 USD podle toho, jak dlouho bude bullmarket trvat.“

Bitcoin halving

Willy Woo se rovněž rozpovídal o nadcházejícím bitcoinovém halvingu, který sníží odměnu za vytěžený blok z 12,5 BTC na 6,25 BTC. Woo předpokládá, že k halvingu by mělo dojít kolem 11. května 2020 a rovněž uvádí, že to bude pro Bitcoin velmi významná etapa.

„Je to významná událost, protože až k ní dojde, míra inflace bitcoinů klesne pod míru inflace zlata. A zlato je „zlatý standard“ nedostatku, ve kterém jsme tradičně měřili naše peníze. Nyní tu máme tento nový digitální nedostatek, který je dokonalejší. Bitcoin bude stále vzácnější.“

Závěr

Willy Woo na závěr rovněž zdůraznil  skutečnost, že Bitcoin se stále obchoduje nad svým 200denním klouzavým průměrem, což je považováno za velmi významný býčí signál.

O této skutečnosti ostatně poměrně nedávno hovořil i spoluzakladatel analytické společnosti Global Advisors Fundstrat a analytik Wall Street Tom Lee, který uváděl svých pět důvodů pro růst Bitcoinu v roce 2020. Tento článek si můžete přečíst zde.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
krocan

Chápu že někdo musí pořád tlačit tyhle z prominutím h0vna na veřejnost aby nalákal ovce na bitcoin ale myslím že to je už tak prokouknuté že už málo kdo věří že bitcoin kdy zrobí staronové All-Time-High .Možná za 50 let se dočkáte staronové All-Time-High tedy 20K a za dalších 50 let 25k … Pevně věřím že už tu ani takový hlupák není který věří že cena přeleze přes staronové All-Time-High natož 100 K , lidi proberte se je rok 2020 , 2017 se to dalo pochopit že plnou ovcí věřilo v nesmyslné částky ale ted už v roce 2020 si myslím že to některým lidem konečně dochází že bitcoin se opravdu na vyšší čísla nikdy nedostane , velryby potřebují vyšší čísla aby to mohli výhodně prodat proto tyhle nesmyslné predikce dávají hlavně investoři co mají tisíce či desítky tisíc bitcoinu za výhodné ceny a potřebují aby jim to ovce vytlačili aspon na to staronové All-Time-High kde by to ve velkém mohli prodávat jako v roce 2017 , ovce budou čekat na vytoužených 100K a velryby si prodají už od 19K-18K-17K a tím opět hodí trh dolů a ovce můžou čekat věčně na vytoužené vysoké ceny .

Lakatoshi

Má nakoupíno..

pietro

Ty jsi úplně mimo.. cos hulil?

Michal

A čemu věříš ty? Ve fiat ??..Který brozo už nebude podle informací!Stačí otevřít oči a né koukat přez flašku od lahváče!

spot_img