Tom Lee: Nebojte se menších poklesů ceny Bitcoinu

0
(0)

Analytik Tom Lee vyjádřil svůj názor na včerejší bitcoinovou rally.

Tom Lee, zakladatel společnosti Fundstrat, není z nedávného poklesu cen kryptoměny Bitcoin jednoznačně znepokojen. Ve svém posledním tweetu Lee prohlašuje, že jindy „bolestivých“ 2 000 dolarů je v týdenním časovém rámci zanedbatelná hodnota.

Úpadek ceny

Včera, 10. června, přišel Bitcoin o více než 10 procent z jeho původní hodnoty. Pád z předchozí cenové hladiny přišel poté, co mince v tomto roce podruhé překročila hranici 13 000 USD. Nečekaná rally však neměla žádné silnější základy a cena nejznámější virtuální měny nedosáhla na letošní maximum 13 866 USD.

Lee si myslí, že za špatný den Bitcoinu z části může i hlava americké centrální banky, Jerome Powell. Powell včera vyjádřil obavy ohledně Libry od Facebooku, která podle Leeho poháněla červencové rally. Powell řešil hlavně záležitosti, týkající se soukromí uživatelů a praní špinavých peněz. Více se dozvíte v našem článku.

Oslavy pro Bitcoin se nekonají

V době psaní článku je cena BTC těsně pod hranicí 11 700 USD a již vykazuje nějaké náznaky zotavení. Podle Joshe Ragera může další rally zafungovat spíš jako zkrat než raketa. Obchodník odkazuje na příliš malé objemy nákupů měny.

Závěr

Lee nedávno tvrdil, že cena Bitcoinu přesahující magickou hranici 10 000 USD odstartuje nejvyšší level FOMO. Pro tento týden předpovídal, že se budou dělat „ohňostroje oslavující BTC“. Blížíme se však ke konci týdne a vidíme realitu. Bitcoin jako nestálý jako vždy.

Co číst dále?

První pravý hackathon v Praze – Hackatoshi’s Flying Circuit!

Zdroj: u.today

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kudrna

Co dodat, FOMO ještě na některé nové duše zafunguje, ale co bude potom ?
Jedna polovina vydělá druhá prodělá, ta polovina co vydělala se logicky pochlubí jak to vychytala a pár dalších duší přivede, ti co prodělali to nikomu neřeknou, protože na BTC se přeci jenom vydělává a nebudou chtít být za pitomce. No a tak nám ta bublina poroste až nakonec ………………… a to si děti povíme až někdy jindy a teď hajdy na kutě. 🙂

Pepík Vissarionovič Stalin

Kudrno tak si kup Bitcoin a můžeš vydělávat taky a ne psát jen blitky závistivé na sklo .

Pepík Vissarionovič Stalin

Kudrno ty asi nevíš jaká je přímá vlastnost člověka ? chamtivost a člověk je hodně zapomnětlivý tvor , proč by se asi střídali jednotlivé politické strany pořád dokola u moci a to stejné pravidlo má i Bitcoin .Retail investoři (obyčejný investor)naskakují na jízdu vždy až před vrcholem a jelikož lidský tvor je chamtivý a touží bezpracně vydělat co nejvíc tak o fomo bitcoinu nemusíš mít strach stačí jak bitcoin vytvoří nové All-Time-High a lidi opět zbystří jestli jim opět ten bitcoin neuniká a občas se objeví v nějaké té tv a reklamu na fomo jízdu máš opět v akci.

Kudrna

Tak nevím, nahoře se mnou nesouhlasíš ale tady najednou napíšeš stejné myšlenky jako já ???? Ale stejně sem ti dal palec nahoru.

Kudrna

“blitky závistivé na sklo” – já nerozumět tvá jazyk ty nemocen ?

Lukas

tak zrovna pokles kterej byl ted, toho sem se trochu bal… zatim jeste nevime co bude, tusim ze v minulych dnech -20až25%, teď +5-10%, uvidime co bude dal, ano – je to sance prikoupit, ale pak muze dojit k dalsimu poklesu, a mame tu krizi, takze jedine prikupovat postupne

spot_img