Tom Lee: Nebojte se menších poklesů ceny Bitcoinu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Analytik Tom Lee vyjádřil svůj názor na včerejší bitcoinovou rally.

Tom Lee, zakladatel společnosti Fundstrat, není z nedávného poklesu cen kryptoměny Bitcoin jednoznačně znepokojen. Ve svém posledním tweetu Lee prohlašuje, že jindy „bolestivých“ 2 000 dolarů je v týdenním časovém rámci zanedbatelná hodnota.

Úpadek ceny

Včera, 10. června, přišel Bitcoin o více než 10 procent z jeho původní hodnoty. Pád z předchozí cenové hladiny přišel poté, co mince v tomto roce podruhé překročila hranici 13 000 USD. Nečekaná rally však neměla žádné silnější základy a cena nejznámější virtuální měny nedosáhla na letošní maximum 13 866 USD.

Lee si myslí, že za špatný den Bitcoinu z části může i hlava americké centrální banky, Jerome Powell. Powell včera vyjádřil obavy ohledně Libry od Facebooku, která podle Leeho poháněla červencové rally. Powell řešil hlavně záležitosti, týkající se soukromí uživatelů a praní špinavých peněz. Více se dozvíte v našem článku.

Oslavy pro Bitcoin se nekonají

V době psaní článku je cena BTC těsně pod hranicí 11 700 USD a již vykazuje nějaké náznaky zotavení. Podle Joshe Ragera může další rally zafungovat spíš jako zkrat než raketa. Obchodník odkazuje na příliš malé objemy nákupů měny.

Závěr

Lee nedávno tvrdil, že cena Bitcoinu přesahující magickou hranici 10 000 USD odstartuje nejvyšší level FOMO. Pro tento týden předpovídal, že se budou dělat „ohňostroje oslavující BTC“. Blížíme se však ke konci týdne a vidíme realitu. Bitcoin jako nestálý jako vždy.

Co číst dále?

První pravý hackathon v Praze – Hackatoshi’s Flying Circuit!

Zdroj: u.today

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: