[Večerní souhrn článků] • Zakladatelka společnosti OneCoin, Ruja Ignatova, na seznamu deseti nejhledanějších osob • a další články

4
(1)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

FBI se chystá na plánované tiskové konferenci oznámit, že na seznam deseti nejhledanějších uprchlíků přidá zakladatelku společnosti OneCoin Ruju Ignatovovou. Podle prohlášení amerického státního zástupce pro jižní okrsek New Yorku Ignatova „údajně podvedla a investory připravila o více než 4 miliardy dolarů prostřednictvím kryptoměnové společnosti OneCoin“.  Ignatova, která má bulharské a německé občanství, zmizela na konci roku 2017 a naposledy byla viděna v řeckých Aténách ve společnosti dvou rusky mluvících mužů. Navzdory pokusům o její vypátrání není v současné době místo jejího pobytu známo.

Analýzy a trhy

30.06.22 Analýza BTC/USD – Pokles akceleruje

Bitcoin (BTC) se v noci propadl pod 20 000 USD a tentokrát docela přesvědčivě. Čili nedošlo jen ke krátkému a mělkému ponoru kurzu pod řečenou cenovou hladinu. Spíše to skutečně vypadá, že bitcoin brzy otestuje červnové minimum. To ale znamená, že měsíční, kvartální a pololetní svíce zavře v dost děsivé podobě. Respektive bez jakéhokoliv pokusu o retrace.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Těžaři BTC zatím v klidu – těžební výkon zůstává stabilní

V době, kdy se bitcoin (BTC) snaží udržet svou cenu nad klíčovou úrovní 20 000 dolarů, to vypadá, že se těžební výkon tohoto digitálního aktiva stabilizoval. To nám říká, že volatilní cenové pohyby těžaře BTC jen tak nerozhodí.

Výkonný ředitel ruské centrální banky souhlasí s těžbou kryptoměn pod jednou podmínkou

Kirill Pronin, vedoucí oddělení finančních technologií ruské centrální banky (CBR), připustil možnost legalizace těžby kryptoměn za určitých podmínek. Veřejné uznání, jako je toto, je vzácný případ, protože CBR nadále vede bitvu proti snahám o legalizaci kryptoměn v zemi.

SEC zamítla žádost o Grayscale Bitcoin ETF, společnost odpovídá žalobou!

Ani tentokrát to nevyšlo… Americký regulátor cenných papírů a burz zamítl návrh Grayscale na kotaci spotového bitcoinového fondu obchodovaného na burze (ETF) na burze NYSE Arca. Podle SEC existují možné zdroje podvodů a manipulace na spotovém trhu s bitcoiny. Komise návrh zamítla s tím, že nesplňoval standardy, které mají zabránit podvodným a manipulativním praktikám na trhu.

Coinbase údajně prodává údaje o zeměpisné poloze uživatelů americkému imigračnímu úřadu

Podle smluvního dokumentu, který získal Jack Poulson, ředitel watchdogové skupiny Tech Inquiry, budou tyto informace zahrnovat „historické údaje o geografickém sledování uživatelů“ a také historii jejich transakcí.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Wake up !!!

Kamarád lovec lidí si taky přijde na své.
Skvělá doba krypta,bezmozci a ještě větším blbouni jsou zlatý důl.
Letadlo pyramida Ponzi krypto je ten nejlepší podvod a bude kšeft pro spoustu správných lidí.

Reklama: