[Večerní souhrn článků] • Ripple může přinést větší transparentnost v bankovním průmyslu • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bitcoin spadl pod 9 500 USD • Nasdaq, Microsoft, IBM a další tech giganti se spojují v InterWork Alianci • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Nedávná volatilita...

[Večerní souhrn článků] • Rusko přichází s novým návrhem zákona o digitálních finančních aktivech • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ripple může přinést větší transparentnost v bankovním průmyslu

Americký úřad pro finanční ochranu spotřebitelů (CFPB) tvrdí, že společnost Ripple spolu se svým tokenem XRP mají potenciál zvýšit transparentnost v bankovním odvětví. Úřad dlouhodobě sleduje mezinárodní převody peněz.

Libra najímá bývalého ředitele FinCEN

Sdružení Libra od Facebooku najímá jako generálního poradce zakladatele finanční společnosti GRH Consulting a FinCEN. 16. dubna letošního roku zahájila Libra proces licencování platebního systému.

Analýzy a trhy

19.05.20 Technická analýza LINK, BNB: Budou pokračovat v růstu a co proto musí udělat?

V dnešní analýze se podíváme na Chainlink a Binance Coin. Oba tyto coiny vypadly z bullish kanálu a momentálně se pohybují do strany. Budou pokračovat v růstu a co proto musí udělat?

19.05.20 Technická analýza BTC/USD – Trh s Bitcoinem pohledem globálního finančního trhu

Poslední analýzu na Bitcoin (BTC) jsem spáchal před asi čtyřmi dny a vlastně jsem docela přemýšlel, zda mám s čím navázat. Nějaký price action jsme tu měli, takže data pro analytickou část příspěvku máme, ale všiml jsem si u sebe jedné věci.

19.05.20 [Přehled trhu+BTC+LTC] Formace na Bitcoinu a trápení na Litecoinu. Kdy přijde změna?

Bitcoin a Litecoin – nenajdeme asi lepší dvojici coinů, které by investory v Česku a na Slovensku zajímaly více. Dnes se podíváme na oba grafy a nastíníme možný scénář do následujících dní.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoměny a blockchain se staly kvůli krizi koronaviru populárnější

Krize okolo pandemie nového koronaviru Covid-19 přiměla lidi po celém světě hledat alternativu k tradičním fiat měnám. Technologie blockchain se spolu s kryptoměnami staly velmi populárními nejen mezi investory.

Nová žaloba proti Block.one tvrdí, že vybral v EOS ICO min. 200 milionů $ od amerických investorů

Včera, tedy v pondělí 18. 5., byla podána další žaloba na společnost Block.one ohledně počáteční nabídky kryptoměny EOS. Společnost v roce 2017 vybrala 4 miliardy během ICO.

Bitcoin vs. inflace

Inflační měnová ekonomika a likviditní pasti se s nulovými úrokovými sazbami, nebo dokonce zápornými úrokovými sazbami, dostávají do centra pozornosti. Mnoho lidí začíná pohlížet na Bitcoiny jako na inflační zajištění. Milionáři investují a srovnávají Bitcoin se zlatem.

Blockchainová technologie, AI a IoT spojují síly v boji proti pandemii

Probíhající online hackathon, jehož zakladateli jsou Ocean Protocol a SingularityNET, spojuje blockchainovou technologii, umělou inteligenci a IoT (internet věcí), k pomoci s globálními důsledky pandemie COVID-19.

Lambo, Lambo jede… Na blockchainu!

Automobilka Lamborghini oznámila vydání svojí první, sběratelské, digitální známky. Ta je věnována jejich novince, jejíž jméno říká de facto vše: Huracan EVO RWD Spyder!

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Perfektní balanc

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře