19.05.20 Technická analýza LINK, BNB: Budou pokračovat v růstu a co proto musí udělat?

5
(1)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

V dnešní analýze se podíváme na Chainlink a Binance Coin. Oba tyto coiny vypadly z bullish kanálu a momentálně se pohybují do strany. Budou pokračovat v růstu a co proto musí udělat?

Vítejte tradeři a traderky u naší aktualizace analýzy na BTC/USD.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

LINK určitě patří mezi ty nejúspěšnější coiny za poslední roky, ale není to úspěch posledních let. I letos předvádí úžasný výkon s celkovým růstem +118% za rok 2020 k současné hodnotě.

Momentálně se pohybujeme na 3,85 USD. Z grafu můžeme soudit, že LINK opustil bullish kanál a momentálně se pohybuje těsně nad podporou. Celkově je momentálně LINK stlačený v kanálu mezi 3,49 – 3,95 USD .. Podporu tedy vidíme na 3,49 a odpor začíná být dost silný na 3,95 USD.

Těžko říct, proč se LINK pohybuje “jen” do strany. Určitě to není spekulací halvingu na Bitcoinu, protože jak vidíte podle grafu, LINK se pohyboval do strany už v předešlém měsíci. Pokud by chtěli investoři strhnout většinu investorů, musíme prolomit 4 USD. Pak by mohlo dojít k FOMO a stržení trhu. Pokud bychom se pohybovali v rámci bullish kanálu a neopustili bychom ho, byl by LINK už na 4,75 USD za kus. Potenciál na to určitě má a myslíme, že toto je jen čekání před další vlnou investorů směrem nahoru.

[BNB/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 24,27 %

V rámci dnešní analýzy se podíváme i na Binance Coin. BNB od poslední analýzy přidal + 14%, což rozhodně za 8 dní není málo. Stejně jako dnešní analýza na LINK, tak i BNB vypadl z bullish kanálu a momentálně se pohybuje do strany. U LINK je ten pohyb do strany výrazný, na BNB teprve možná začínáme. Momentálně se pohybujeme na 17,96 USD a tento růst přichází po odrazu na 14 USD. Momentálně to vypadá na růst k minimálně 17,96 USD. Pokud by se nám tento odpor podařil prolomit, zcela určitě můžeme počítat s následujícím růstem na 21 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img