[Večerní souhrn článků] • Qtum spuštěním QiSwap Mainnet vstupuje do světa DeFi • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Z kryptotrhů během noci a dneška zmizelo 80 mld. USD • Veteráni uklidňují, že pokles trhů se pravidelně opakuje • a...

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...

[Večerní souhrn článků] • Americké zpravodajské služby se obávají čínské CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zprávy dne

Qtum spuštěním QiSwap Mainnet vstoupuje do světa DeFi

Qtum, blockchainová platforma DApp, se po spuštění mainnetu QiSwap stala novým členem v oblasti decentralizovaného financování (DeFi). Jako první automatický market-making (AMM) protokol na Qtum přináší QiSwap Qtum funkce podobné Uniswap. Ty uživatelům umožňují snadnou směnu tokenů QTUM a QRC20 a zajištění likvidity. Po dokončení několika úspěšných fází testnetu QiSwap 13. listopadu migroval do mainnetu Qtum.

Analýzy a trhy

19.11.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Bitcoin konsoliduje, altcoiny ožívají

Už je to skoro tři týdny od předešlé analýzy na Litecoin (LTC) a Ethereum (ETH), takže si to už určitě zaslouží komplexnější update. Oba coiny vypadají slibně a hlavně Litecoin se dost rozjel, protože se povedl ubránit jeden z klíčových levelů a posléze prorazit důležitý odpor. Dlouhodobou strukturou trhu se ovšem nic razantního nezměnilo a proto je stále nejzajímavější nákupní oblast kolem 40 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Hromadí USA potají Bitcoin?

Kryptoměnový analytik a influencer Tyler Swope dostal podezření, že americká vláda hromadí bitcoiny, které zabavila během mnoha zátahů na darkweb. Opravdu hromadí Spojené státy americké nejdůležitější kryptoměnu světa?

Apple Big Sur blokuje Firewall i VPN – náš zákazník, náš pán už neplatí

Apple vždy hlásal, jak mu jde o soukromí uživatel. Nebo to tvrdil alespoň jeho marketingový tým. Jeho činy ale naznačují pravý opak. Nový operační systém Big Sur, který jste si možná slavnostně nahráli na váš MacBook má novou „vychytávku“.

Průzkum přináší data ohledně spojení pandemie a nových nákupů BTC

Údaje z průzkumu od společnosti Grayscale Investments ukazují, že koronavirová pandemie hrála velkou roli při rozhodování nových investorů o nákupu bitcoinů.

Internet budoucnosti podle Světového ekonomického fóra bude na blockchainu

Nadace Elastos, nezisková organizace budující decentralizovaný internet a využívající k této své činnosti blockchain, byla vybrána, aby se stala součástí globální komunity inovátorů Světového ekonomického fóra (WEF).

Je příliš pozdě na to, aby vlády vrátily bitcoinového džina zpět do láhve? Odpovídá Dan Morehead a Mike Novogratz

Postaví USA Bitcoin mimo zákon? Dva významní ředitelé kryptoměnových společností, Dan Morehead a Mike Novogratz, si to nemyslí. Zde jsou jejich argumenty…

Ředitelka Fidelity Digital Asset vyvrací mýty o Bitcoinu

Ředitelka výzkumu analytické společnosti Fidelity Digital Asset, Ria Bhutoria, ve své nedávné zprávě vyvrátila šest nejběžnějších kritik a mýtů na adresu Bitcoinu. Jaké mýty o nejdůležitější kryptoměně světa tedy vyvrací?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře