Fidelity Digital Assets oficiálně spuštěna – Máme tady regulované Bitcoin Custody!

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

O společnosti Fidelity a skvělých novinkách informujeme pravidelně již téměř několik měsíců. Od té doby, co se tato mezinárodní společnost poskytující finanční služby poprvé veřejně zmínila o kryptoměnách, má nepochybně obrovské množství pozornosti. Je to však zcela pochopitelné, protože tato společnost spravuje finance v hodnotě až 2,46 bilionu dolarů. Znamená to, že kryptoměnám svítá na lepší časy?

Fidelity Digital Assets začíná s poskytováním kryptoměnových produktů

Fidelity Digital Assets, společnost patřící přímo pod společnost Fidelity Investments Inc., oficiálně oznámila prostřednictvím svého Twitteru, že otevřela brány prvním uživatelům. Jde o důkladně vybranou skupinu uživatelů, kteří mají testovat připravenost této společnosti na svět kryptoměn.

Postupně by se měli přidávat noví a noví investoři a zákazníci. Rychlost, jakou se to vše bude odehraje, však nyní závisí zejména na tom, jak se bude dařit první skupině uživatelů. V této testovací fázi je pro Fidelity Digital Assets totiž důležité nejen nabrat dostatečné zkušenosti s kryptoměnovým světem, ale také vyhodnotit a zlepšovat své fungování a služby.

Společnost má za cíl vybudovat důvěryhodnou platformu pro institucionální investory, kteří mají zájem o investování do kryptoměn. Na oficiálním Medium kanále této společnosti je uvedeno:

„Uvědomujeme si, že Bitcoin není první skutečnou formou digitálních peněz. Avšak její potenciál je obrovský, a proto se všichni ve Fidelity Digital Assets snažíme naplno pracovat na tom, abychom umožnili institucionálním investorům investovat do tohoto sektoru.“

Začátek nové naděje

To nikdo s určitostí neví. Je však možné, že právě na takovou novinku se dosud čekalo. Nástup institucionálních investorů znamená, že příliv obrovského množství peněz může přijít již brzy. Navíc, pokud se Fidelity Digital Assets podaří opravdu doručit důvěryhodnou a funkční platformu, mohlo by to mít pozitivní vliv i na regulace.

Kryptoměnový svět by už nemusel být více spojován se slovy jako „komplikovaný, nebezpečný, riskantní“ a podobně. Všechno by se to mohlo napravit zejména díky úspěchu této společnosti. A právě takové zprávy by mohly přilákat nové lidi a příliv nových financí do tohoto sektoru.

Závěr

Po několika pokusech se to konečně podařilo. I přes odkládání jsme se konečně dočkali a Fidelity Digital Assets skutečně otevřela brány prvním uživatelem. Jde nepochybně o jednu z největších novinek roku 2019. Věříme však, že se této společnosti bude dařit a opravdu uspěje ve splnění cíle, jaký si stanovila. Tím je vytvořit platformu, které budou moci důvěřovat velké instituce a velcí investoři. Co si myslíte vy? Může tato novinka konečně přinést otočení trendu a půjdeme „to the moon“, nebo jde pouze o zprávu, která nic nezmění?

Co číst dál?

Tvůrci pyramidy OneCoin byli zatčeni

 

Zdroje:
medium.com
twitter.com

Přeloženo ze slovenského článku, který pro vás připravil Marek F.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img