[SPEKULUJEME] Krypto má největší volume za poslední rok – Může za to Fidelity?

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Trh s kryptoměnami v poslední době vykazuje známky růstu. Ale nejen to! Cenové rallye je jedna věc, ale objemové? Agregátory cen, objemů a dalších statistik souvisejících s obchodováním kryptoměn naznačují, že se něco děje. Co to ale může být?

Disclaimer/ Tento článek není možné brát jako zdroj informací. Jak naznačuje nadpis, jde o spekulaci, která částečně vysvětluje dění na trhu s kryptoměnami.

Fidelity – Velká naděje pro kryptoměny

Už tři čtvrtě roku zde na Kryptomagazínu označujeme vstup institucí na trh s kryptoměnami jako impuls, který otočí klesající trend a započne dlouhou cestu k novému All-Time-High. V tomto ohledu nám největší naději dává gigant Fidelity. Jde o společnost, která spravuje víc než bilion (1 000 000 000 000 $) dolarů a má velký zájem o krypto sektor.

Na přelomu let 2018/2019 jsme už téměř ztratili naději na brzký vstup institucí do krypta. Schválení VanEck SolidX Bitcoin ETF komisí SEC je ve hvězdách a burza Bakkt od finanční instituce ICE byla odložená na neurčito. Společnost Fidelity však potvrdila, že v prvním kvartálu 2019 spustí svoje Bitcoin Custody řešení!

Fidelity spolupracuje s více než 13 000 finančními institucemi, ve světě má velmi dobré jméno, a tak se mnozí domnívají, že nebude mít problém sehnat první zákazníky. A možná už nějaké má!

Nakupuje Fidelity Bitcoiny?

Spustit Custody službu, ve které se budou uchovávat obrovské objemy Bitcoinů, vůbec není jednoduché. Každý pořádný hacker bude hledat cestu, jak prolomit obranu a okrást instituce o jejich bétécéčka. Je tedy potřeba všechno pořádně zabezpečit.

Zabezpečení Bitcoin Custody od Fidelity bude pravděpodobně mnohem kvalitnější než řešení společnosti Xapo, o kterém jsme napsali článek (najdete v něm i video).

(článek pokračuje pod odkazem)

Takto si krypto-milionári schovávajú svoje Bitcoiny

Je tedy možné, že Fidelity spustila poslední fázi testování svého Custody řešení předtím, než ho představí světu? Je velmi pravděpodobné, že součástí takového textu jsou i vklady a výběry velkého množství Bitcoinů naostro. Fidelity už pravděpodobně spolupracuje i s prvními investory, kteří začali nakupovat BTC.

Není těžké si představit, že vedlejším efektem těchto činností by mohl být i zvýšený objem na kryptoměnových burzách. Jak včera napsal IXOYE z Trading11:

„Krypto jde nahoru proto, že někdo agresivně nakupuje a tradeři posouvají likvidaci svých pozic na vyšší úrovně. Ale proč by někdo teď nakupoval?“

Jasně že může jít prakticky o kohokoliv, ale společnost Fidelity a její klienti jsou jednou z těch pravděpodobnějších možností.

A co si o tom myslíte vy? Dává vám tato spekulace smysl? Jaké jsou podle vás další možná vysvětlení tak vysokého objemu zobchodovaných coinů na burzách?

Tak jako tak nás čekají bouřlivé dva měsíce, během kterých se výrazně zvýší volatilita kryptoměn. My se na jaro 2019 velmi těšíme a na náš investiční web Trading11.com nabíráme nové obchodníky. Zároveň nabízíme některá členství až s 25% slevou! Přidejte se do největší komunity obchodníků s kryptoměnami v Česku a na Slovensku a získejte profesionální technické analýzy a doporučení.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Salam

Zabezpečení lepší jak má Fort Knox ale pořád se najde nějaký Juzek který si myslí že to spadne na 0

spot_img