[Večerní souhrn článků] • Dobrovolníci darovali jeden exaflop výpočetní kapacity v boji proti Covid-19 • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy opět v zelené • Upgrade Cardana dnes • Dogecoin bude v bankomatech v USA • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Po několika po sobě jdoucích...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Dobrovolníci darovali již jeden exaflop výpočetní kapacity v boji proti Covid-19

Přes jeden milion majitelů PC věnovalo svůj výpočetní výkon projektu [email protected], který používá výpočet k simulaci a výzkumu proteinů koronaviru Covid-19. Výpočetní síla přesahující jeden exaflop je tvořena více než milionem počítačů a měla by pomoci najít nové metody léčby koronaviru.

Analýzy a trhy

01.04.20 Technická analýza drahých kovů (Zlato a stříbro) – Drahé kovy se částečně vzpamatovaly, jaký by mohl být další průběh?

V rámci minulé analýzy na drahé kovy jsme měli čerstvě po tvrdém pádu na trzích se zlatem a stříbrem (CFD). Ztráta byla markantní a s největší pravděpodobností to bylo způsobeno hromadným zbavováním se všemožných derivátů, jako jsou futures a swapy (CFD). Když panuje na trzích velká nejistota, tak prostě chcete mít zlaté cihličky v trezoru pod podlahou, a ne to mít jenom jako „papír“ u libovolného brokera.

01.04.20 Technická analýza Bitcoin, NASDAQ, S&P 500 Světové trhy padají, postupně klesáme k 6 000 USD na BTC

Dnes se podíváme na propady na světových indexech a nebude chybět ani Bitcoin. Analytici již spekulují, zda je toto poslední týden před velkým propadem v příštím týdnu.

01.04.20 [Přehled trhu] Bitcoin a NASDAQ – Růst z pondělí vymazán! Kam teď?

Růst z pondělí je již vymazán. Zachrání světové trhy support trendovka, nebo je to začátek pokračování velkého propadu? A otázka, která zajímá všechny příznivce kryptoměn: Přidá se i Bitcoin?

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak pomůže digitální měna dosažení univerzálního základního příjmu?

Před nedávnem člen amerického kongresu naznačil, že v souvislosti pandemií  nemoci Covid-19 a hrozící ekonomickou recesí je čas na univerzální základní příjem (UBI). Co může tento univerzální základní příjem přinést?

Toto není apríl – Trump naznačil pokračující pád ropy na 9 dolarů za barel

Prezident Spojených států Donald Trump naznačil, že očekává další ropnou „havárii“, a to možná až na pouhých 9 dolarů za barel.

Důkaz o vkladu (PoS) vs. důkaz o práci (PoW): který je spravedlivější?

Bitcoiny (BTC) a mnohé další původní kryptoměny vznikly jako čisté PoW systémy. PoS byl poprvé propagován v roce 2013 projektem Peercoin, který existuje dodnes.

Internetová cenzura během COVID-19 je hrozbou pro kryptoměny a svobodu

Během globální reakce na pandemii COVID-19 došlo k mnoha ekonomickým a politickým opatřením. Jedním z nejnešťastnějších je cenzura internetu.

Hot news

Co se stalo v roce 2009 ve Velkém Malíkově?

Více než jedenáct let trvalo, než se na veřejnost dostala fotografie, která vyděsila, rozdráždila, zparalyzovala či jinak ovlivnila nejen obyvatele malé české vísky, ale také naše policejní, armádní a politické špičky. Největší zásluhu na tom, že ji můžeme ukázat našim věrným čtenářům má major Zemánek, který po svém návratu ze studny, kam se uchyluje meditovat, došel osvícení, že pravda musí vyjít najevo.

Video

Vytváříme funkční obchodní strategii, včetně skriptu

Máme pro vás připravenou strategii, založenou na alertech v Tradingview, kterou můžete sami testovat a podílet se na jejím vytváření!

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Spider-man má jasno

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře