[HOT NEWS] Co se stalo v roce 2009 ve Velkém Malíkově?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...

Více než jedenáct let trvalo, než se na veřejnost dostala fotografie, která vyděsila, rozdráždila, zparalyzovala či jinak ovlivnila nejen obyvatele malé české vísky, ale také naše policejní, armádní a politické špičky. Největší zásluhu na tom, že ji můžeme ukázat našim věrným čtenářům má major Zemánek, který po svém návratu ze studny, kam se uchyluje meditovat, došel osvícení, že pravda musí vyjít najevo.

V sobotu devátého srpna 2009 se na místním policejním oddělení ve Velkém Malíkově rozezněl telefon. Službukonající strážmistr Čeněk Přetrhdílo obdržel podivné a zmatené hlášení, že na poli místního zemědělského družstva se přes noc objevil podivný obrazec. Nejdřív tomu nevěnoval příliš velkou pozornost, neboť ohlašovatel Bureš byl známý násoska, ale poté, co začala přicházet hlášení i od dalších svědků, včetně pana starosty, učitele, místního pana faráře a dalších ctihodných občanů, došlo mu, že to asi nebude jen tak.

Nastartoval nově dodaný terénní vůz Dacia Duster a vyrazil na místo. Už z dálky zahlédl na kopci u předmětného pole srocení místních občanů. Někteří jásali, jiní se smáli, babky se křižovaly, dědkové modlili, někteří zahazovali peníze a agronom lomil rukama. Přes noc se v poli, kam se právě chystaly vyjet kombajny, objevil tajemný obrazec.

Strážmistr měl matné povědomí, že v minulosti již byl výskyt podobných úkazů pozorován, takže oblast za pomoci místních hasičů a členů mysliveckého spolku uzavřel a ohlásil celou věc výše. A začaly se dít věci. Na místo dorazila výjezdová skupina z Prahy, plechová kavalérie a nakonec i armáda. Profesionálové v protichemických oblecích běhali s virgulemi, armádní drony létaly a pořizovaly fotografie a služební psi nadšeně štěkali. Členové bankovní rady v čele s guvernérem, kteří byli na místo také přizváni, začali hromadně trpět dýchacími potížemi, nadměrným pocením a vysokým krevním tlakem.

Jak se situace vyvíjela dál a co následovalo, bohužel nevíme. Na další informace bylo uvaleno tak přísné embargo a učiněna taková opatření, že ani um a nadání Moniky Lewinské by k získání dalších informací nevedlo.

My, díky osvícení majora Zemánka, máme alespoň tuto fotografii. Je na ní vidět podivný kruh s písmenem B uprostřed.

Co se nám tím snaží tvůrci sdělit? A kdo vlastně ti tajemní tvůrci jsou a odkud pocházejí? A jsou vůbec z naší galaxie? A máme se bát nebo radovat? Budeme rádi, když nám pomůžete najít odpověď na tyto a další otázky do komentářů pod článkem. Děkujeme.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře