[VIDEO] Vytváříme funkční obchodní strategii, včetně skriptu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Josef Šťastný
Josef Šťastný
O obchodování na burze se zajímám už asi 7 let. K mým oblíbeným trhům kromě krypta patří forex. Velký přínos tradingu a investování vidím v tom, že nám mohou rozšířit naše obzory a pomoci převzít více zodpovědnosti za naše finance. Kromě burzy učím meditaci a zajímám se o buddhismus.

Máme pro vás připravenou strategii, založenou na alertech v Tradingview, kterou můžete sami testovat a podílet se na jejím vytváření!

Vylepšenou strategii, o které Erik hovořil v prvním díle povídání o swingových strategiích na žraločím youtube kanále, máte nahranou jako alert v Tradingview. Rozdíl oproti první variantě je, že nemusíte čekat na uzavření svíčky a následně na pullback k 50% knotu, ale můžete obchodovat rovnou ještě než se svíčka zavře, jen na základě alertu od nás. Instrument, na kterém Erik strategii testuje je BTCUSDT Futures na Binance.

Stop loss a take profit zatím není do strategie zahrnut.

Jak si strategii stáhnout?

Skript najdete ke stažení zde na Tradingview. Kliknete na Add to Favorite Scripts, jak je ukázáno na screenu níže a tím si jej přidáte do vaší Tradingview platformy.

Stažený skript nejdete v Indicators § Strategies, odkud si ho můžete přidat do grafu tím, že na něj kliknete.

Strategii můžete stáhnout, zkoušet a vylepšovat. Vaše varianty můžete sdílet rovnou zde v komentářích, Erik je následně otestuje nebo rovnou naprogramuje. Skript se dá používat na jakémkoliv timeframe, takže záleží jen na vás, jestli ho chcete používat na scalping, swingy nebo ještě delší časová pásma.

Screen níže ukazuje, jak přiřadit skript na vámi zvolený timeframe. Je třeba nastavit celkem osm alertů.

V dalším videu se podíváme na jaká vylepšení jste přišli a zahrneme je do strategie. Hodně štěstí ve vašem testování!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: