[Večerní souhrn článků] • Čína schválila 224 nových blockchainových projektů • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...

[Večerní souhrn článků] • Coinmate obnovil výběry EUR a CZK • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Čína schválila 224 nových blockchainových projektů

Čínská vláda dnes schválila dalších 224 projektů, které souvisejí s technologií blockchain. Nejvíce žádostí pochází z hlavního města Pekingu. Na schváleném seznamu byly zmíněny projekty společností Baidu, Alibaba, China Mobile nebo třeba China Merchants Bank. Čínská obchodní banka například získala pět schválení finančních služeb.

Analýzy a trhy

28.04.20 Technická analýza BTC/USD 14 dní to Halvingu. Jak to vypadá pro bulls?

V dnešní analýze se zaměříme na Bitcoin. Ten se úspěšně drží nad 7 700 USD a pomalu ale jistě ukrajujeme z odporu, na kterém se momentálně nacházíme.

28.04.20 Technická analýza indexů S&P 500 a NASDAQ – Růst na akciovém trhu není ještě z daleka u konce

S tou avizovanou rotací na akciových trzích to prozatím moc nevypadá. Trhy s akciemi vypadají stále silně a nezdá se moc, že by měly jít dolů. Vzhledem k tomu, že se blíží konec dubna, tak by měly být zveřejněné všechny ekonomické reporty významných firem.

28. 4. 20 [Přehled trhu+BTC+ZEC] Čeká se na poslední opozdilce?

V dnešním přehledu trhu se podíváme na největší růst z top 100 coinů dle kapitalizace a nezapomeneme se podívat i na největší propady. Bitcoin se potýká s odporem na 7 700 USD. Jak to bude vypadat na Bitcoinu do halvingu?

Kryptoměny a kryptofirmy

Vzestup Changpeng Zhaa: od vývojáře po kryptomagnáta

Changpeng Zhao, v kryptokomunitě známý pod zkratkou CZ, se během několika let vypracoval z vývojáře k jednomu z nejvlivnějších lidí v kryptosvětě. Jak vypadá cesta zakladatele kryptoburzy Binance, jehož jmění se aktuálně pohybuje okolo 2,6 miliardy amerických dolarů?

Čekání na halving – objeví se nová třída bitcoinových milionářů?

Hodleři teď klidně čekají na to, co z dlouhodobého hlediska přinese halving, zatímco všichni kolem zběsile spekulují a předhánějí se v krátkodobých predikcích.

Elon Musk: John McAfee může být praštěný , ale jeho tweety o COVID-19 jsou „lit“

Dva titáni, jeden ze světa IT a kryptoměn a druhý z elektronických plateb a e-aut, John McAfee a Elon Musk, se nepřímo setkali na Twitteru, když Musk zanechal u McAfeeho postů pár komentářů. Nyní sdílejí vzájemné dojmy se svými followery. John McAfee také zmínil událost, která, pokud by byla ohlášena v jiném čase, mohla být přijata se silným zájmem, ale kvůli COVID-19 zůstala zcela bez povšimnutí.

Jak získat práci snů 3 -Nejčastější otázky na pohovoru

V průběhu výběrového řízení se Vás potenciální zaměstnavatel může ptát na různé skutečnosti. Protože Vás během osobního setkání chce co nejlépe poznat, ať už po pracovní nebo osobnostní stránce, cíleně Vám může klást řadu otázek z nejrůznějších oblastí. Pokud budete připraveni pohotově reagovat a položenou otázkou nezůstanete zaskočeni, Vaše šance na úspěch se tak znásobí.

BIS: COVID-19 odhalil hodnotu blockchainu

Inovační centrum BIS potvrdilo pokles v užívání hotovosti. Pandemie poukázala na výhody digitálních měn centrálních bank.

Kryptoburza Binance oficiálně zahajuje svůj mining Binance Pool

Kryptoburza Binance již nějaký ten pátek zaujímá místo největší světové burzy kryptoměn podle objemu obchodu. Nyní tato burza oficiálně spouští platformu pod názvem Binance Pool, která se s největší pravděpodobností stane konkurentem špičkových těžebních poolů.

VIDEO

[Video] Swingové obchody – strategie supportů a rezistencí (Erik Satina)

Hlavní rozdíl mezi swingovými obchody a těmi scalpovacími, o kterých Erik hovořil ve svých dřívějších videích je v časovém pásmu (timeframe, TF). Zatímco scalping se odehrává na těch nejnižších časových pásmech nebo alternativních grafech, swingové obchody trvají přibližně od jedné do několika hodin a podle toho volíme i příslušné časové pásmo pro obchodování.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Jak se Tether dostal krátce na třetí místo

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře