Elon Musk: John McAfee může být praštěný , ale jeho tweety o COVID-19 jsou „lit“

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Dva titáni, jeden ze světa IT a kryptoměn a druhý z elektronických plateb a e-aut, John McAfee a Elon Musk, se nepřímo setkali na Twitteru, když Musk zanechal u McAfeeho postů pár komentářů. Nyní sdílejí vzájemné dojmy se svými followery. John McAfee také zmínil událost, která, pokud by byla ohlášena v jiném čase, mohla být přijata se silným zájmem, ale kvůli COVID-19 zůstala zcela bez povšimnutí.

Elon Musk ohledně McAfeeho konspirování

Rozhovor začal na stránce Muskova Twitteru poté, co se podělil o článek, který říká, že nemocnice registrující pacienty s pneumonií způsobenou COVID-19 získávají mnohem více peněz od vlády než pro pacienty s běžnou pneumonií. Článek zmiňuje, že pokud oběť COVID-19 vyžaduje ventilátor, bude množství fondů ještě větší.

Nějak se konverzace v komentářích posunula směrem k Johnovi McAfeemu, libertariánovi, bývalému bitcoinovému býkovi, který zůstává velkým fanouškem coinů. Elon Musk sdílel svůj názor a na adresu McAfeeho řekl:

Před několika dny shrnul John McAfee na Twitteru své předchozí tweety o tom, co si myslí o pandemii COVID-19 a o tom, co se z toho americká vláda údajně snaží vydělat. Elon Musk odpověděl:

Dříve McAfee několikrát sdílel své pochybnosti o tom, že by koronavirus byl globálně nebezpečnější než chřipka. Jako by to potvrdilo jeho obavy, zpravodajství dříve psalo, že Google nyní vydává geolokační data uživatelů Android, takže úřady mohou sledovat ty infikované COVID-19 a zabránit jim v narušení lockdownu.

McAfee věří, že se jedná o první kroky k tomu, aby byla demokracie odebrána nejen Američanům, ale celosvětově. Ruské úřady v Moskvě implementují QR kódy a další typy elektronických průchodů, které musí nyní obyvatelé Moskvy používat, aby během lockdownu mohli vyjít ven.

Reakce některých uživatelů Twitteru na tuto konverzaci byla taková:

McAfee: Muskovy výtvory jsou fantastické

V nedávném rozhovoru kryptobaron také odpověděl na otázku, co si myslí o Elonu Muskovi. Takto odpověděl:

Je COVID-19 zajímavější než Pentagon, který potvrzuje existenci UFO?

V nedávném tweetu McAfee zmínil článek, ve kterém Pentagon oficiálně potvrdil, že záběry několika neidentifikovaných létajících objektů z let 2004 a 2015, které provedlo americké námořnictvo, jsou stejně reálné jako vzduch.

McAfee však tvrdí, že s ohledem na současnou pandemii se o tuto zprávu nikdo nestará.

Závěr

Již dříve jsme přinesli článek o tom, co si o pandemii COVID-19 John McAfee myslí. Někteří s ním souhlasí, jiní ne. Nicméně zpráva ohledně UFO nikoho moc, právě kvůli pandemii, nenadchla. Zaregistrovali jste ji?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: