Kryptoburza Binance oficiálně zahajuje svůj mining Binance Pool

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...
Profilový obrázek
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Kryptoburza Binance již nějaký ten pátek zaujímá místo největší světové burzy kryptoměn podle objemu obchodu. Nyní tato burza oficiálně spouští platformu pod názvem Binance Pool, která se s největší pravděpodobností stane konkurentem špičkových těžebních poolů.

Pokud ještě Binance nemáte, můžete si ji založit ZDE a podpořit nás.

Jedná se o jednu z nejlepších burz, kde můžete obchodovat, nebo taky získávat peníze za landing (půjčovat tokeny) či těžit.

Pozn: Méně zkušení mohou použít k registraci tento návod na Binance.

Binance Pool

V pátek 24.4. 2020 sdílel generální ředitel burzy Binance Changpeng Zhao (CZ) na Twitteru aktualizace o nové těžební platformě. V tomto tweetu informoval veřejnost o tom, že Binance Pool byl spuštěn v uzavřené beta fázi a již těžil první blok Bitcoinu (BTC). V tweetu rovněž uvedl, že tato nová služba bude v brzké době k dispozici veřejnosti.

twitter
zdroj: twitter.com

CZ v tomto tweetu uvedl:

„První blok, který vytěžil Binance těžební pool. Stále v uzavřené beta verzi. Brzy bude spuštěno. Jako vždy, nejnižší poplatky mezi všemi těžebními pooly. Pokud se chcete připojit, pošlete email na adresu [email protected].“

Pondělní zpráva

Jak bylo uvedeno v pondělní tiskové zprávě, je spuštění této těžební platformy vnímáno jako úsilí společnosti Binance o rozvoj globálního těžebního průmyslu a zároveň to přináší těžařům více příležitostí a finančních nástrojů.

Vzhledem k tomu, že je nový Binance Pool integrován do ekosystému Binance, umožňuje to uživatelům přístup k dalším produktům burzy, jako jsou Binance Futures, Spot a Margin trading, Binance staking a další.

Podpora těžby PoW a PoS

Nový důlní fond od burzy Binance podporuje těžební algoritmy Proof-of-Work (PoW) a Proof-of-Stake (PoS). Platforma však začne s podporou těžby bitcoinů. Do budoucna pak burza plánuje přidání více přizpůsobených služeb pro těžaře, což jim na Binance Pool umožní ještě větší zisky.

Platforma pak nabízí sazbu 2,5% s tím, že v prvním měsíci spuštění (od nynějška do 31.5. 2020) nebudou těžaři bitcoinů platit poplatek. Jak uvedla společnost Binance, noví i stávající uživatelé burzy budou mít přístup k nové službě z Binance.com.

Changpeng Zhao k tomu uvedl:

„S Binance Pool se snažíme vytvořit komplexní platformu pro těžaře, která přinese do těžařského průmyslu více možností tím, že propojí tradiční těžbu s finančními službami.“

Závěr

Společnost Binance je zářným příkladem úspěchu v kryptoprostoru. Po svém vstupu na trh, před necelými třemi lety, se Binance podařilo stát největší burzou v kryptografickém průmyslu.

Vůbec nemusíme pochybovat o tom, že vstup Binance do těžebního průmyslu je výzvou pro ostatní špičkové těžební pooly. Je to dáno zejména s ohledem na masivní uživatelskou základnu společnosti Binance.

To, že Binance Pool nebude určitě hrát v těžbě bitcoinů druhé housle, vypovídá vytvořená odhadovaná hashovací frekvence 1,74 EH/s více než 40 000 aktivními těžaři.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře