Binance chystá vlastní Binance Mining Pool

0
(0)

Binance neusíná na vavřínech a neustále rozšiřuje nabídku svých aktivit zákazníkům po celém světě. Nyní se rozhodla pustit do dosud neprobádaných vod těžby a ohlásila práce na spuštění vlastního Binance Mining Poolu, který zájemcům poskytne další cestu, jak proniknout do světa kryptoměn.

Binance je jednou z největších kryptoměnových burz na trhu a společnost dělá vše pro to, aby se stala jasnou jedničkou a oslovila ještě větší počet uživatelů.

Changpeng Zhao si nechal horkou novinku na apríla

Dle včera zveřejněného tweetu, pod kterým je podepsán přímo generální ředitel Binance – Changpeng Zhao, začnou již brzy nabízet svým zákazníkům novou službu, připojení do mining poolu. Jde tak o rozšíření současné sady jejich finančních produktů, která krom jiného nabízí třeba také spoření, staking či půjčky.

CZ se podělil se svými followery o obrázek, znázorňující první livestream z Binance Mining Poolu. Dodal, že s čínskými zájemci o tuto novou službu již živě komunikuje a čeká se jen na oficiální spuštění.

Nutno ještě dodat, že načasování takto důležité zprávy nebylo zrovna nejšťastnější a komunita se ihned začala dohadovat, zdali se náhodou nejednalo o žert. CZ tedy vše raději rychle uvedl na pravou míru slovy: Not an April fools joke.

Nové služby

Společnost Binance neustále pracuje na nových projektech s cílem nabídnout uživatelům pestrou škálu služeb. Jednotlivci mohou například vložit své kryptoměny na burzu a získat tak úroky. Mezi podporované digitální měny patří mimo jiné Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) a Ethereum Classic (ETC)

Podporovány jsou také stablecoiny Tether (USDT) a Binance USD (BUSD), které jsou hojně využívány. BUSD obecně nabízí lepší sazby a podmínky. Důvod je zřejmý, rozšířit zájem o BUSD mezi uživateli společnosti Binance.

Tyto produkty lze také kombinovat s různými formami stakingu, která jsou na burze uživatelům k dispozici. Zájemci mohou jednoduše vložit své coiny a během několika málo kliknutí myši se zapojit. Staking odměňuje uživatele podle množství prostředků, které do něj vložili. Skvělá věc na tom všem je, že jednotlivci nemusí vlastnit velké objemy mincí, aby se mohli připojit, stačí jim klidně jen pár coinů.

Závěr

Binance, v čele se svým CEO, neustále a tvrdě pracuje na svém cíli, stát se vůdčí kryptosměnárnou na trhu. Důkazem, že se jí to daří, je například její  nedávný vstup na jihokorejský trh, kde začala nabízet nové, cloudové řešení či uvedení vlastní kryptoměnové karty. Už teď je jisté, že se v blízké budoucnosti dočkáme nových služeb, které budou moci využít uživatelé po celém světě. Chystáte se někdo využít nabídku Binance a zapojit se do jejich mining poolu?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img