IEO nejsou mrtvé, dokazuje Binance se svým CTSI tokenem

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Počáteční nabídky mincí (ICO) vydělaly investorům v minulých letech nemalé peníze. Přesto však zájem o ICO i nadále klesal. Postupem času kryptoburza Binance v reakci na požadavky komunity změnila formát ICO na IEO (počáteční nabídky burzovních tokenů) a učinila ho mnohem dostupnějším. To zase snížilo návratnost, což vedlo k domněnce, že stejně jako u počáteční nabídky mincí, budou IEO také klesat.

Několik posledních příkladů však prokázalo, že tomu tak není. Právě dnes dokončila společnost Binance svůj nejnovější IEO projekt Cartesi (CTSI), který investorům přinesl výnosy až 550 %.

CTSI Token stoupl při zápisu o 550 %

Binance právě dokončila svou nejnovější burzovní nabídku (IEO). Projekt má název Cartesi.

Cena IEO za token CTSI byla stanovena na 0,015 USD. Ihned po dokončení distribuce tokenů a po uvedení na burzu jeho cena prudce stoupla.

ctsiusd_chart
CTSI / USD. Zdroj: Binance.

Jak je vidět na výše uvedeném grafu, cena pokračovala k dosažení maxima 0,098 $ v první zelené svíčce, což představuje návratnost více než 550 %. I když se cena od té doby snížila, CTSI se stále obchoduje za přibližně 0,069 USD, což je o 360 % více, než cena veřejného prodeje. Výkonnost proti bitcoinům je víceméně stejná.

To definitivně ukazuje, že počáteční burzovní nabídky nejsou mrtvé. Předchozí z nich, WazirX (WRX), přinesla v únoru podobné výnosy, token vzrostl po zápisu o 700 %.

Velmi málo výherních lístků

Jedna věc, která však nepůsobí dobrým dojmem, je zvláště nízký počet výherních lístků. V posledním IEO jich bylo pouze 4,82 % tedy 7 500.

Pro srovnání, WRX jich měl celkem 7,31 % a TROY dokonce 22,57 %.

Závěr

Bude zajímavé sledovat, kam nás trh IEO zavede dál a zda tento trend bude i nadále vzrůstat. Zdá se však, že se snižováním počtu výherních lístků rostou výnosy. A co vy, investovali jste také do nějaké IEO? A jak to dopadlo? Podělte se o svou zkušenost v komentářích.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img