[Večerní souhrn článků] • Nizozemský regulátor: Kryptoměny nejsou vhodné jako platební nebo investiční prostředek • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nizozemský regulátor: Kryptoměny nejsou vhodné jako platební nebo investiční prostředek

Nizozemský regulační úřad uvedl, že drobní investoři by se v současné době měli zdržet všech aktivit týkající se obchodování s kryptoměnami. Regulátor uvádí, že navzdory rostoucímu zájmu o digitální aktiva se jedná stále o vysoce volatitilní a rizikové aktivum. [1]

Analýzy a trhy

18.5.22 Predikce SHIB/USD – 0 USD do roku 2030

Na nejnovější analýze kryptoměny shiba inu (SHIB) se podílelo 36 fintech specialistů. Jejich závěry jsou pro tento token zdrcující.

18.05.22 Analýza ETH/USD – Nad klíčovým supportem

Ethereum (ETH) je nad klíčovým supportem, takže tu určitě máme rozhodný okamžik. Navíc bitcoin pořád setrvává v pásmu kolem 30 000 USD, takže není moc důvod, proč se nyní zabývat bitcoinem. Dokud se král nikam neposune, věnujeme se altcoinům.

18.05.22 [Přehled trhu + BTC] Bitcoin rostl a znovu je nad 30 000 USD!

Minulý týden byl sedmým v řadě, který cena BTC uzavírala v poklesu, což je historický rekord. Téměř na svá minima se dostal index strachu a chamtivosti. Začátek tohoto týdne je také červený, ale do konce týdne se může stát spousta věcí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Coinbase oznamuje funkci Web3 pro malou skupinu uživatelů

Coinbase oznámila, že usnadňuje přístup k decentralizovaným aplikacím založeným na ethereu přímo prostřednictvím aplikace Coinbase.

Cambridge: Čína se opět vrací k těžbě kryptoměn

Čína, kdysi největší země těžící kryptoměny na světě, se po ročním útlumu opět vrací do pozice největšího těžaře bitcoinu ve světě. Tentokrát však mnohem skrytěji. Co odhaluje studie Cambridge?

Analytici si všímají paralely s březnem 2020, bude tomu letos jinak?

Analytici na krypto i tradičních trzích zaznamenali některé překvapivé podobnosti mezi nedávným poklesem a poklesem způsobeným pandemickou panikou v březnu 2020.

Generální ředitel FTX: Bitcoin, jako platební síť, nemá budoucnost

Sam Bankman-Fried, zakladatel a generální ředitel kryptografické burzy FTX, se domnívá, že Bitcoin (BTC) nemá jako platební síť budoucnost.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kenny

Pokud toto opravdu uvedl, tak me to vubec neprekvapuje. Je to zcela omezeny nazor skupiny lidi, jez jsou zcela zahledeni a do sve fiat meny a budou delat vse aby jejich osobni zajem zvitezil.