18.5.22 Predikce SHIB/USD – 0 USD do roku 2030

5
(1)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Na nejnovější analýze kryptoměny shiba inu (SHIB) se podílelo 36 fintech specialistů. Jejich závěry jsou pro tento token zdrcující.

SHIB na nule do 2030

36 fintech specialistů bylo dotázáno na jejich názor na kryptoměnu shiba inu (SHIB). Nejnovější anketa Finderu není pro fanoušky SHIB dobrou zprávou.

Mezi odborníky, kteří se zúčastnili, byli Dimitrios Salampasis z Swinburne University of Technology, vedoucí finančních prostředků společnosti DigitalX Asset Management Matthew Harry a John Hawkins, docent z University of Canberra.

A jejich závěry?

70 % specialistů tvrdí, že se SHIB zhroutí na nulu do roku 2030. zhruba stejná část (73 %) by pak aktuálně prodávala.

Matthew Harry, ředitel finančních prostředků společnosti DigitalX Asset Management, k tomu uvedl:

„Tento trh dozrává a věci jako SHIB zaniknou, protože kapitál začne proudit do kvality a hodnoty, místo aby byl rozptýlen po celém prostoru pole v naději, že každý hráč vyhraje cenu. Takhle věci nefungují. Hype umírá, hodnota stoupá.“

Ne jestli, ale kdy

Drtivá většina odborníků se shoduje, že shiba bude nakonec na nule. Z jejich predikcí plyne, že se nezabývají otázkou jestli token shiba inu ztratí veškerou hodnotu, ale kdy.

Z predikcí 36 analytiků byl sestaven následující graf očekávaného vývoje ceny memecoinu, který byl vytvořen v roce 2020 anonymním subjektem známým jako Ryoshi. 

Z hlediska načasování nebude mít podle 30 % specialistů SHIB žádnou hodnotu již do konce roku 2022. Většina z nich, konkrétně 60 %, říká, že token zemře do konce roku 2025. 70 % pak tvrdí, že zkáza psích tokenů inspirovaných úspěchem Dogecoinu bude dokonána do konce roku 2030.

Dokonce i Fred Schebesta, spoluzakladatel Finderu, souhlasí. Uvedl:

„Jako meme coin nevkládám do budoucnosti Shiby příliš velké naděje. Z dlouhodobého hlediska vidím, že se tato mince bude blížit nule, aniž by byla schopna poskytnout náležitou užitečnost.“

Závěr

Je čas říct RIP velkému psovi? Nebo je to jen pesimistická předpověď?

 


Článek není obchodním doporučením ani pobídkou k investicím. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

13 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

no, asi i můžeme místi SHIB dosadit 90% crypto

Lhts

Mate nejake investice v cryptu ? Premyslite kdy je vhodne vstoupit na Trh ? Kdyz vstoupite v teto dobe (nektere altcoiny jsou Hodne zajimave) mel byste na tom byt v Horizontu Tri let dobre. (Poodle mne pujde akciovy Trh jeste dost dolu)

Poslední editace 8 měsíců před přes Lhts
Libor

Iste že má. „Investoval“ do short pozícií na derivátnych krypto platformách / a možno si aj riadi riziko cez hedging /.

Vojtech

Nějak mi tu pod článkem chybí comment od ShibariumMaxi🤔😃

FC Slaboj Višněhrad

Kolik z těch 36 fintech specialistů by ale odhadlo, že taková blbost dosáhne svého času tržní kapitalizace 40 mld dolarů. Jasně, že čistě racionálně mají pravdu, nicméně iracionální kraviny (a vydělávání na lidské blbosti) se děje co svět světem stojí. Jinak odhadnout, že za 8 dlouhých let už nebude po Shibě ani vidu není žádné velké umění. Většina těch Joudů, co do toho šla, má imho „investiční“ horizont maximálně rok/dva a unaví se ještě dřív než dogecoinisti a jiní obdobní exoti.

LHTS

Mate pravdu, vubec neni jiste, ze SHIBA INU zanikne behem osmi let. Musk nekoupil Twitter, aby ho vylepsil, ale aby ziskat vetsi medialni (businessovy) vliv. Ocekam v tomto smeru silnou (skrytou) manipulaci.

Poslední editace 8 měsíců před přes LHTS
Fantom

Musk nekoupil Twitter a ani ho nekoupí. Zase jenom manipuluje s cenou.

LHTS

Slysel jste o tech smluvnich pokutach? Podle mne ho koupil.

Fantom

O smluvních pokutách jsem nic neslyšel. Musk mlží s množsvím falešných účtů, jistě o nich věděl, možná si ale myslel že jich není tolik. Pokud vím stále se jedná o ceně, ale pravděpodobně žádný obchod nebude. Už i Trump vzkázal Muskovi že za onu kupní cenu by mohl vybudovat lepší Twitter od nuly. K celé transakci by před uzavřením měl co říci i antimonopolní úřad, pokud vím v USA v rámci akciového trhu tuto agendu řeší SEC.

LHTS

Dohoda byla podepsana, sml.pokuty jsou 1mld. USD

https://www.youtube.com/watch?v=3SrnS_L-0DE

Libor

Shiba je zberateľské aktívum, nie investičné, nie kapitálové. Na kapitálových burzách nemá čo hľadať kótovanie tohto titulu. Shiba patrí na burzy zberateľov / spolu s NFT, Ape a pol. /. Kryptoburzy sú „šmejdi“, ktorý sa iba hrajú na burzy kapitálu. A finanční analytici sú mimo keď sa Shibe a spol. vôbec venujú …..

Jozo Curaz

IMHO,zbytecne konzervativni predikce.Tenhle shit bude (snad) mrtvej daleko driv.

an onym

Dokud budou lidi shibu kupovat a prodávat, tak prostě pojede dál, ať už si o ní 36 odborníků myslí cokoliv.

Reklama: