18.05.22 [Přehled trhu + BTC] Bitcoin rostl a znovu je nad 30 000 USD!

2.7
(3)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Minulý týden byl sedmým v řadě, který cena BTC uzavírala v poklesu, což je historický rekord. Téměř na svá minima se dostal index strachu a chamtivosti. Začátek tohoto týdne je také červený, ale do konce týdne se může stát spousta věcí.

BTC a další kryptoměny

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 1,31 bilionů $, což představuje růst o 2,2 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 80 miliardy USD, což představuje propad o 7,22 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 24 miliardy USD, což je 8,59 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena BTC je v současné době 30 451 USD dle KMC.

Dominance bitcoinu je v současné době 44,4 %, Ethereum 19,2 %

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza Bitcoin – BTC/USD

Panika z minulého týdne, částečně pramenící z krachu terra (LUNA) a UST, vyústila v další týdenní svíci uzavřenou v červených číslech pro bitcoin. Je to vůbec poprvé, co cena největší kryptoměny sedm týdnů po sobě zavřela v červených číslech.

Bitcoin se za posledních 24 hodin dostal na hodnoty 30 450 USD a přidal 1,93 % růst. V rámci grafu bylo velmi důležité aby neostal pod 30 000 USD, protože ta hodnoty držela bullish náladu z pohledu let od 2019. Momentální pokles pod tuto klíčovou hodnotu otevírá cestu propadu Bitcoinu i pod 20 000 USD do bearish marketu.

Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: