[Večerní souhrn článků] • Ripple posílí ekosystém XRP • a další články

4.8
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ripple posílí ekosystém XRP

Společnost Ripple v rámci své politiky hodlá zlepšit systém XRP mílovými kroky. Vývojářům nabízí prostor, aby mohli stavět na XRPL. Mimo jiné společnost oznámila, že bude organizovat bootcampy a hackathony, aby vzbudila zájem vývojářů o tento kryptoměnový projekt. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

23.03.22 Analýza BTC/USD – mění se tržní struktura?

Bitcoin (BTC) více jak 24 hodin konsoliduje S/R level 42 000 USD, což nám logicky dává naději, že se brzy dočkáme nového pokusu o průlom horní strany sledovaného trianglu. Pokud bitcoin zpevní svou pozici na aktuální úrovni, vůbec bych nevylučoval možnost, že kurz doslova neulítne nahoru.

23.03.22 [Přehled trhu a BTC] Býkům se podařilo dostat zpět do hry

Téměř všechny obchodní objemy bitcoinu se skládají z transakcí nad 100,000 USD. Institucionální zájem o bitcoiny neustále roste. Býkům se podařilo dostat zpět do hry.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Mladý Ukrajinec utekl se 40 % svých životních úspor v kryptoměnách

S blížícím se pátým týdnem ruské invaze na Ukrajinu se ukázalo, že ukrajinským uprchlíkům po nuceném opuštění jejich domovů pomohly nejedním způsobem kryptoměny.

Grayscale spouští nový fond, investoři si v něm vsadí proti ethereu

Správce digitálních aktiv Grayscale Investments představil nový kryptoměnový fond. Najdete v něm konkurenty etherea.

„Bohatý táta“ R. Kiyosaki říká, že bitcoiny jsou „peníze lidí“, zatímco zlato jsou „boží peníze“

Robert Kiyosaki, podnikatel a autor knihy o osobních financích „Bohatý táta, chudý táta“, diskutoval o tom, jak by investoři mohli využít dluh k budování bohatství, a také o dalším směřování trhů s kryptoměnami.

Crypto.com a FIFA spojily své síly

Kryptoměnová společnost Crypto.com oznámila podepsání sponzorské smlouvy s mezinárodní fotbalovou organizací FIFA. Sportovní marketingové kampaně kryptoplatformy tak i nadále pokračují.

Nová globální pravidla pro vykazování kryptoměn na obzoru?

Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (Organisation for Economic Co-operation and Development – OECD) zveřejnila veřejný konzultační dokument, který odhaluje nový rámec pro vykazování kryptoměnových daní, jehož cílem je přepracovat způsob, jakým mezinárodní daňové orgány sdílejí daňové informace týkající se kryptoměn.

Správné kreslení trendových čar – druhá část

Poslední druh trendové linie, na který se zaměříme je kvalifikovaná trendová linie, která se zakresluje úplně stejně jako pivotová trendová čára. Důležité u kvalifikované TL je sledování svíček, které se vytváří v její blízkosti.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: