Crypto.com a FIFA spojily své síly

4.8
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová společnost Crypto.com oznámila podepsání sponzorské smlouvy s mezinárodní fotbalovou organizací FIFA. Sportovní marketingové kampaně kryptoplatformy tak i nadále pokračují.

Crypto.com spojuje své síly s fotbalovou organizací FIFA

Včera oznámila mezinárodní fotbalová organizace FIFA sponzorskou smlouvu s kryptoměnovou společností Crypto.com pro událost FIFA World Cup Qatar 2022. Kryptoměnová společnost tak pokračuje ve svém marketingovém úsilí na poli prestižních sportovních událostí.

Obchodní ředitel FIFA, Kay Madati, o podepsání sponzorské smlouvy s kryptoměnovou platformou prohlásil:

„Crypto.com již prokázalo odhodlání podporovat špičkové týmy a ligy, významné udáosti a ikonická místa po celém světě a neexistuje žádná větší platforma s větším dosahem a kulturním dopadem než globální fotbalová organizace FIFA… Jsme potěšeni, že se k nám připojila globální značka jako Crypto.com jako sponzor vzrušujícího a průkopnického mistrovství světa ve fotbale v Kataru.“

Podle oficiálního prohlášení budou obě platformy těžit ze vzájemné spolupráce. Crypto.com bude těžit hlavně z obrovského brandingu s reklamami na stadionech i mimo ně. Kryptoměny se tak vystaví širokému povědomí fotbalových fanoušků.

Mimo jiné je vystavení události takého rozsahu pro společnost Crypto.com jedinečnou příležitostí ke zvýšení povědomí firmy a zopakování úspěchu dosaženého během nejsledovanější americké soutěže, Super Bowl.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 42 035 USD dle KMC.

Závěr

Kryptoměnová společnost Crypto.com má opravdu tvrdou a agresivní marketingovou politiku. Reklamy společnosti se objevily i na dalších sportovních událostí jako F1, NBA či Super Bowl, dokonce se v jednom z reklamních spotů objevila i hollywoodská celebrita Matt Damon.

Celé prohlášení mezinárodní fotbalové organizace FIFA si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další obsah.

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: