[Večerní souhrn článků] • Nasdaq zítra uvede ETF společnosti Valkyrie propojené firmami zabývající se těžbou kryptoměn • a další články

4.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nasdaq zítra uvede ETF společnosti Valkyrie propojené firmami zabývající se těžbou kryptoměn

Mluvčí společnosti Valkyrie prohlásil, že ETF spojená s kryptoměnovými těžaři se začnou zítra obchodovat na Nasdaq. Nejméně 80 % čistých aktiv pochází z cenných papírů, které pocházejí alespoň z 50 % příjmů nebo zisků z těžby bitcoinu. [1]

Analýzy a trhy

07.02.22 Technická analýza BTC/USD – průraz 42 000 USD, konsolidace a další růst?

Bitcoin (BTC) ukončil předešlý týden a ukončil ho v dobrém světle. Jednak má týdenní svíce kladnou podobou a jednak máme close nad důležitou S/R úrovní.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

“Masivní phishingový podvod” cílí na zákazníky Binance

Generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao na Twitteru upozornil uživatele na novou strategii phishingu pomocí SMS. Letošní rok je teprve na začátku, ale kryptosystém už kvůli podvodům přišel o obrovské částky.

Relaxace – překvapivě mocná metoda, která nevyžaduje žádné úsilí

Ne vždy je k osobnímu růstu potřeba tvrdě na sobě pracovat a překonávat překážky. Metoda, kterou se v tomto článku budeme zabývat, je opačného rázu. Při relaxaci jde o to, naučit se uvolnit a udržet si určitou rovnováhu mezi aktivitou a napětím a tělesným i duševním uvolněním.

Bitcoin dnes atakuje cenu 44 000 USD, od rána posílil o 5% – nováčci pozor na přehnaný optimismus

První a nejrozšířenější kryptoměna Bitcoin v posledních měsících zažívala velké cenové propady. Sáhli jsme si dokonce až na ceny kolem 33 000 USD.

Facebook by mohl vypnou v EU jeho sociální síť, stejně tak Instagram, hrozí Zuckerberg z Meta

Společnost Meta Platforms Inc., aktuální provozovatel Facebooku znovu pohrozila stažením Facebooku a Instagramu z Evropy, pokud nebude moci nadále přesouvat uživatelská data zpět do USA.

Švýcarská BSV založí první blockchain školu na blízkém východě

Švýcarská BSV založí blockchainovou akademii na Blízkém východě. Asociace BSV a SDA budou spolupracovat prostřednictvím nové blockchainové akademie v Rijádu, aby společně vytvořily kvalitní základ pro výuku a následné uvedení blockchainu do praxe.

Ruský ministr financí: Místní banky by měly mít povolení k vypořádání kryptoměnových služeb

Ruský ministr financí Anton Siluanov se domnívá, že ruské banky by měly mít povolení k vypořádání kryptoměnových služeb, zatímco investice do digitálních aktiv by měly být považovány za investice podobné těm do drahých kovů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img