Bitcoin dnes atakuje cenu 44 000 USD, od rána posílil o 5% – nováčci pozor na přehnaný optimismus

5
(5)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

První a nejrozšířenější kryptoměna Bitcoin v posledních měsících zažívala velké cenové propady. Sáhli jsme si dokonce až na ceny kolem 33 000 USD. Od tohoto momentu se ale nálada na trzích postupně zlepšuje a dnes jsme dokonce posílili o 5% na necelých 44 000 USD.

Kde se dostala cena Bitcoinu za posledních pár dní

btc-usd-07

Před několika týdny, si bylo těžké představit, jak rychle se vrátíme k nějakým příznivějším hodnotám.

Dle technických analýz, bychom se mohli dostat až do pásma někde k 47 000 USD a následně uvidíme, zda bude mít bitcoin sílu na průraz do dalších a hlavně vyšších cenových pásem.

Je optimismus na místě?

Pokud jste hodler (ten kdo kryptoměnu jen drží řadu let), jistě vás nějaké takovéto propady nerozhodí. Pokud jste však začátečník, je nutno dodat, že přehnaný optimismus není na místě nikdy.

Velmi často se stává, že dobrá nálada na trzích se “přes noc” zvrtne v obrovské výprodeje, které následně vypadají, že nemají konce.

Nepropadejte tedy mylné představě, že už může být jen dobře. Mějte dopředu vymyšlenou strategii, kdy chcete dokoupit a kdy prodat, a té se držte. Stále je totiž ve hře nejen růst ale i nepříjemné a černé scénáře.

Závěr

Nálada se začíná opravdu zlepšovat napříč všemi komunitami, i my bychom si přáli, aby cena opět rostla. Ale my ani vy nejsme ti kdo o osudu ceny rozhodují. Těmi jsou velcí hráči. Proto buďte neustále ve střehu. Obzvláště pokud nejste v kryptoměnovém odvětví kovaní.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr 2
Hodnocení článku :
     

V pátek večer a celou noc to vytáhli z lidi pomoci short squeze, do pondělního otevření to podrželi a Evropa zvedla k 42k , Usa do zavíračky to vytáhla pod 45k , možná v noci ještě vysypat shortare nad 45,2 ?
A zpět do propadlišt .závěr akciových indexu to naznačují.
Ale vše může být jinak. Moc nevěřím ale tomu že to protáhnem nad 50k.

Takže ja jsem negativista 🤣

Vojtech

Přesně tak! Ještě dnes se otočíme a do víkendu jsme zpět min. tam, kde jsme byli..

Kycok

No za mě to vypadá, že lidi chytaj lehce fomo, dokud se nenastaví úrokové sazby v USA tak tu klidně můžeme do měsíce ukončit cyklus třetím topem a letět dolů. Tady bylo kometů typu, max 40k, že rezist na 42,5k vůbec nedá, teď sem viděl někde že 47,5k a až bude na tyhle hranici tak zas někdo napíše že 52k. Je to pořad dokola, kdo nakoupil teď dole alty tak pomalu prodává (já prodal už 35%) a nemám v ten růst kvůli mnoha faktorům velkou důvěru, ale je třeba jít s trhem a ne psát furt o pádech když se to po několika měsících vydá na sever.

Poslední editace 1 rok před přes Kycok
bkf1

O mě se říká, že jsem pesimista a já vždycky tvrdím, že mě lidi chápou úplně blbě, protože já jsem realista a fakt nemůžu za to, že “všechno” stojí za h🌞vno 😀 Jinak taky čekám nějaké “skluzavky” a doufám, že snad jich nebude moc…
PS: Teď to “hezky” klouže dolů…

Poslední editace 1 rok před přes bkf1
bkf1

“Pokud jste však začátečník, je nutno dodat, že přehnaný optimismus není na místě nikdy.”
Hlavně obecně EMOCE do takových věcí VŮBEC NEPATŘÍ. To mělo být zdůrazněno. Jistě, málo kdo to dokáže, ale to je věc jiná (a hlavně věc jistého psychického tréningu).

bkf1

*tréninku 🙂

[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: