[Večerní souhrn článků] • Indická centrální banka již brzy spustí pilotní projekt digitální rupie • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Indická centrální banka již brzy spustí pilotní projekt digitální rupie

Indická centrální banka uvádí, že “brzy” zahájí pilotní program digitální rupie a “čas od času” bude informovat o jeho vlastnostech a výhodách. Některé klíčové funkce však již byly opatrně odhaleny. Zpráva rozlišuje mezi maloobchodními a velkoobchodními případy použití, pro spotřebitele a pro převody mezi bankami, a naznačuje, že zavedeny mohou být oba. Kromě toho RBI vyzývá k “přiměřené anonymitě pro transakce malé hodnoty.

Analýzy a trhy

7.10.2022 Tržní přehled pro Bitcoin a S&P500 – Nejistota na trzích a čekání na další tah dolarového indexu?

Pokud máte také dojem, že aktuálně o všem včetně nálady na trhu rozhoduje silný Americký dolar a Dolarový index … možná máte pravdu. Obzvlášť v období posledních 20+ let jsou dolarový index a akciové indexy (včetně dalších druhů aktiv jako kryptoměny) v silné negativní korelaci.

07.10.22 Analýza BTC/USD – Příprava na průlom up?

Bitcoin (BTC) pořád konsoliduje zhruba na rezistenční diagonále, která se tvoří téměř rok. Mnozí tvrdí, že je průraz za námi. Já se spíše řadím k těm, kteří jsou v tomto ohledu opatrnější.

07.10.22 [Přehled trhu -0,20 %] Bitcoin zpomaluje! Kurz spadl během pár dní o 2,5 %

Kurz Bitcoinu spadl o 2,53 % během pár dní. Je to snad důvod k panice? Jak vypadá graf a kam může Bitcoin ještě poklesnout? Končí tento krátký bullish růst?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Hot News

BNB Chain opět online

Po krátkém přerušení sítě v důsledku hackerského útoku je aktivita v BNB Chain opět online.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptovývojář vytváří způsob, jak získat přístup k zakázaným aplikacím, jako je Tornado Cash

Liam Zebedee, bývalý vývojář DeFi protokolu společnosti Synthetix, vytvořil způsob, jak umožnit uživatelům kryptoměn přístup k blockchainovým protokolům, jako je Tornado Cash, který byl do značné míry znepřístupněn.

Horizon Blockchain Games obdržely 40 milionů dolarů od předních vývojářů

Blockchainová platforma Horizon Blockchain Games před nedávnem obdržela 40 milionů amerických dolarů od předních herních vývojářů, jako Ubisoft či Take-Two Interactive. Na co bude částka použita?

Podle on-chain dat bylo 3. čtvrtletí obdobím konsolidace, co Q4?

Jak se vyvíjela situace v oblasti kryptoměn ve třetím čtvrtletí 2022? On-chain data ukazují, po turbulentním druhém kvartálu, na období konsolidace napříč celým kryptoměnovým ekosystémem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img