07.10.22 [Přehled trhu -0,20 %] Bitcoin zpomaluje! Kurz spadl během pár dní o 2,5 %

4
(2)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Kurz Bitcoinu spadl o 2,53 % během pár dní. Je to snad důvod k panice? Jak vypadá graf a kam může Bitcoin ještě poklesnout? Končí tento krátký bullish růst?

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 961 milionů $, což představuje propad o 0,20 % za poslední den.

Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 59,61 miliardy USD, což představuje růst o 2,17 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 3,24 miliardy USD, což je 5,43 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena Bitcoinu je v současné době 19 938 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je v současné době 40 %, což je růst o 0,17 % během dne.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Kurz Bitcoinu se pohybuje kolem 20 000 USD. V rámci trhu vidíme každý den maličké změny a posun kurzu vzhůru. Poslední 3 dny ale zaznamenáváme pokles o 2,5%, což je znakem kumulujícího cyklu. Neroste přitom jen BTC a ETH (poslední 4 měsíce), ale i mnohé altcoiny, které se odrazily do letošního dna. Ve čtvrtek vysoce vyrostl třeba Casper (CSPR) o více než 20 %. Čtvrtek byl i ve znamení propadajícího trhu. Mejvíce za den ztratily token Helium (HNT) 9,62%, Bitcoin Cash (BCH) 2,78%, Chainlink (LINK) 2,58%.

Bitcoin – BTC/USD Technická analýza

Cesta Bitcoinu se zahájila odrazem na hodnotě 17 200 USD. V rámci grafu (podobně jako u ETH) vidíme známky silného postupného růstu směrem k nejbližšímu odporu na 20 700 USD. Stejně jako u ETH i tady by měl platit pattern Cup and Handle.

Bitcoin se ale momentálně pohybuje u menšího bullish kanálu, kde odpor tvoří 20 700 USD. V rámci podpory vidíme support na 18 700 USD. Trh mírně poklesl a Bitcoin ztratil téměř 2.5 % za posledních pár dní. Jak vidíme ale na bullish kanálu pokles je jen krátkodobý a v rámci cyklu v bullish kanálu. Stop-loss si investoři nastavují pod bullish kanálem na 18 700 USD.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. 

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
callidus

Poslední zhasnee. Umělé udržování při životě je vyčerpalo ze všech finančních prostředků.
Teď už je jen pád na nulu. Pardón, na 0.00001 USD

Martin Burdik

Co je to umělé udržování při životě,to jsem nějak nepochopil?

callidus

Pumpa,ty amatér. Proč asi jsou ty mega přesuny,co?!!!? Je to jen ovlivňování ceny určitého krypta. V objemu, kterým megahrači disponují,je všechno v jejich prospěch. Přelévání miliard USD jim vynáší neskutečné zisky. Vy jim jen přispívate k zisku a v konečné fázi jste v mínusu. Nestíháte reagovat na jejich přesuny. Je to prostě Ponziho systém, letadlo, podvod. Ty jím jen dodáváš finance, které potřebují pro operativu.

Martin Burdik

A do které kryptoměny ti megahráči právě teď “PUMPUJI,,ty své miliardy,nevšimnul jsem si,že by nějaká kryptoměna z top 10 poslední dobou nějak extra posilovala???🙂

Kameo

Ty šašku, udržovat neznamená posilovat. Co kdyby jsi se vrátil do základní školy a trochu se vzdělal.
Udržování povědomí stability vyvolává příliv nových financí a to je jediný důvod udržování přijatelné hladiny pro hejly, tzn. Dobrovolné dárce. Ale to ty nikdy nepochopíš, nevzdělaná nulo.

Martin Burdik

A hele HUJER si vytvořil nový nick!Ty jsi opravdu zajímavé individuum,protože trolové a hejtři po BANU vetšinou končí,ale ty ne,to nutkání urážet lidi v diskuzním fóru bylo silnější než ty tak jsi si vytvořil nový nick a budeš tady zase “kurvit,,diskuze…Tak schválně jak dlouho tady vydržíš než dostaneš další ban od admina!🙂

callidus

Kdo chce psa bití,atd .
Více netřeba.
Chudáčku….

spot_img