Horizon Blockchain Games obdržely 40 milionů dolarů od předních vývojářů

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Blockchainová platforma Horizon Blockchain Games před nedávnem obdržela 40 milionů amerických dolarů od předních herních vývojářů, jako Ubisoft či Take-Two Interactive. Na co bude částka použita?

Horizon Blockchain Games a investice do blockchainového hraní

Zájem o blockchainové hry nadále roste, čehož si všímá řada předních videoherních společností. Startup Horizon Blockchain Games před nedávnem oznámil, že získal 40 milionů amerických dolarů na financování NFT videoher.

Ve svém oficiálním prohlášení Horizon Blockchain Games uvádí:

S potěšením oznamujeme, že jsme v rámci financování série A získali 40 milionů amerických dolarů, aby byl web3 pro uživatele a tvůrce snadný, zábavný a výkonný. Získaný kapitál využijeme k rozšíření našich produktů, růstu našeho ekosystému a přijímání dalších úžasných spoluhráčů do našeho týmu… Dnešní den znamená obrovský skok směrem k realizaci nové dimenze, kde jsou internetové ekonomiky zábavné, dostupné a ku prospěchu všech účastníků.

Partnery projektu se stala řada velkých společností nejen z videoherního průmyslu. Kromě Ubisoftu nebo Take-Two Interactive zde nalezneme také Morgan Creek Digital, Polygon či společnost BITKRAFT.

Podle oficiálního sdělení tak mají veškeré prostředky přijít na vývoj web3 her. O NFT, metaverse a blockchainové hraní před nedávnem projevil zájem také Xbox. Veškerý vývoj se však stále nachází v počáteční fázi.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 20 113 USD dle KMC.

Závěr

Zájem o blockchainové hry projevuje řada velkých společností. Ubisoft se o tento sektor zajímá již několik let. Někteří odborníci na kryptoměny dokonce uvádějí, že blockchainové hry jsou klíčem k masové adopci kryptoměn. Co si o tom myslíte vy? Hrajete nějakou blockchainovou hru? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Na celou zprávu Horizon Blockchain Games se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img