[Večerní souhrn článků] • Ethereum Merge může být nejvýznamnějším posunem v historii kryptoměn • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ethereum Merge může být nejvýznamnějším posunem v historii kryptoměn

Nejsledovanější událost kryptoměnového průmyslu je v současné době Ethereum Merge. Podle epizody „The Market Report“ na Cointelegraph by mohlo jít o největší posun v historii kryptoměn. Konsenzus PoW se u etherea změní na PoS. [1]

Analýzy a trhy

13.09.22 Analýza BTC/USD – Po hypu přestávka, sentiment velmi dobrý

Bitcoin (BTC) po předešlém hypu zbrzdil svůj cenový růst. Proto jsme zhruba 24 hodin v těsné blízkosti od rezistenční diagonály, kterou sledujeme poměrně dlouho. Kurz je zároveň pod S/R levelem 23 000 USD. Po dokončení konsolidace je proto velmi pravděpodobné, že přijde pokus o průlom. A pokud se průlom podaří, cenový růst může ještě více zrychlit.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Pojištění kryptoměn je „spícím obrem“, který kryje pouze 1 % investic

Zatímco on-chain pojištění existuje od roku 2017, jen mizivé 1 % všech kryptoinvestic je skutečně kryto pojištěním, což znamená, že toto odvětví zůstává „spícím obrem“, jak tvrdí jeden z vedoucích pracovníků kryptopojištění.

Bílý dům doporučil zákaz těžby bitcoinu

Bílý dům ve své nedávné zprávě doporučuje zakázat těžbu bitcoinu kvůli snížení emisí skleníkových plynů. Doporučení se týká také dalších kryptoměn Proof-of-work. Co dalšího uvádí nedávno vydaná zpráva?

Rusko si klade za cíl stanovit pravidla pro krypto přeshraniční platby do konce roku

Ruský premiér Michail Mišustin v úterý oficiálně nařídil vládě, aby do 19. prosince 2022 dospěla ke konsenzu ohledně regulace kryptoměn v Rusku.

Inflace v USA zpomalila, tržní reakce velmi negativní

Ve Spojených státech byla zveřejněna inflace za srpen. Inflace opětovně mírně zpomalila. Z červencových 8,5 % na srpnových 8,3 %. Ale přesto je tržní odezva negativní. Pořád se totiž pro Fed nic nemění. Naopak, máme potvrzení, že další „hike“ bude velký.

Rozhovor s marketingovým ředitelem EFK platform, úspěšné ICO věnující se ekologii

Ondřej Vomela je jedním ze zakladatelů české společnosti Refork a marketingovým ředitelem společnosti EFK platform. Refork nyní vyrábí biologicky rozložitelné produkty využívané v gastronomii. První financování proběhlo prostřednictvím ICO, díky kterému bylo možné vyvinout unikátní biologicky rozložitelný materiál a spustit pilotní výrobu.

64 % stakovaných ETH kontroluje pouhých pět subjektů

Nová zpráva od blockchainové analytické platformy Nansen se ponořila do distribuce vsazených ETH, příslušných držitelů a možných důsledků po provedení Merge. Zdůrazňuje zejména 5 entit, které drží 64 % vsazeného Etheru (ETH) před vysoce očekávaným sloučením Etherea s Beacon Chainem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: