Rozhovor s marketingovým ředitelem EFK platform, úspěšné ICO věnující se ekologii

3.5
(11)
Redakce Kryptomagazin
Redakce Kryptomagazinhttps://kryptomagazin.cz/
Redakce kryptomagazín je tým autorů z našeho portálu kryptomagazin.cz Tento tým publikuje především návody a vzdělávací články.

Ondřej Vomela je jedním ze zakladatelů české společnosti Refork a marketingovým ředitelem společnosti EFK platform. Refork nyní vyrábí biologicky rozložitelné produkty využívané v gastronomii. První financování proběhlo prostřednictvím ICO, díky kterému bylo možné vyvinout unikátní biologicky rozložitelný materiál a spustit pilotní výrobu. Výrobky Refork jsou nyní distribuovány i za hranice Česka, zakoupit je můžete zde.

Nepřehlédněte video:

Dříve jsme psali o úspěchu vašeho projektu Refork, jak se mu vede nyní?

Firmě se daří a neustále pracujeme na zefektivňování procesů a zvyšování kapacity výroby. Třísměnný výrobní závod v Hostivaři vyrábí vidličky, nože a lžíce. Od března své výrobní portfolio rozšířil také o výrobu brček. Refork v současné době dodává své produkty zákazníkům již do devíti evropských zemí a v budoucnu by také rád expandoval také za hranice EU.

Předchozí článek: Refork – úspěšné české ICO, které vyřešilo problém s plasty

Pracujete aktuálně i na jiných projektech?

Celý tým, který pracoval na ICO nyní vytváří platformu, jejímž cílem je vyřešit světové environmentální problémy. Nový projekt jsme nazvali podle naší kryptoměny EFK platform. Má za cíl spojovat environmentální organizace a moderní technologie.

Když byste měl popsat k čemu váš nový projekt slouží a proč jste se rozhodli ho realizovat?

Zatímco Refork řešil pouze problém s jednorázovými plasty, EFK platforma byla vytvořena za účelem globální podpory v širší oblasti ochrany přírody.

Platforma EFK je mostem spojujícím ekologii a blockchain. Naším cílem je vybudovat ekosystém propojující reálnou pomoc při záchraně naší planety spolu s nejmodernější technologiemi jako je blockchain a metaverse. Přidanou hodnotou pro uživatele bude nejen dobrý pocit z pomoci naší planetě, ale i možná interakce v metaverse a následná gamifikace. Pevně věříme tomu, že i pomoc může být zábava.

Co je utilita tokenu EFK?

EFK token bude exkluzivní platební prostředek v celém systému EFK platform. Zároveň to bude měna při interakci se zakoupenými NFT například při gamifikaci.

Kolik lidí na vašem projektu pracuje?

V současné době je to okolo 18 lidí. Najdeme zde například experty na tvorbu NFT, gamifikaci,blockchainové programátory, backoffice a samozřejmě i marketing.

Plánujete v dohledné době uvádět nějaké novinky?

Naše komunita se může těšit na podzimní spuštění EFK marketplace a první NFT kolekci unikátních 3D stromů. Ta se bude soustředit na vysazování stromů společně s neziskovými organizacemi. Zároveň jako první společnost na světě budeme schopni zasadit nejen živé stromy do postižených oblastí, ale také jejich avatary v metaverse. První metaverse, kde bude moci komunita tyto stromy vysadit je Heavenland.

Kdyby někoho tento projekt zaujal, na jakých kanálech vás může vyhledat?

V současné době nás můžete najít na Instagramu, Twitteru, Telegramu a také Discordu.

​​Instagram: https://www.instagram.com/efk_platform/
Twitter: https://twitter.com/efk_platform
Telegram: https://t.me/efkplatform
Discord: https://discord.com/invite/V9xbMvEVXk

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.5 / 5. Počet hlasujících 11

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
karel
Hodnocení článku :
     

Ondro a Daruszi to je ohromne, diky zavas, je uzasne byt u takoveho z4odu azaroven mit tu pocest k tomu vidat i prvni komentar, mam stesti ..od vydani 23.9.2022 ve vasem bajecem krypto magazinu preci jen ubehlo par dni.. ca 8 mesicu..

Chtel jsem kometovat prestaveni spolecnosti uspesneho ICO Efk platforma nazvane jak pravi pan ondra “nasi lryptomeny” nasi protoze je take spoluzakladatelem ceske spolecnosti refor uspesneho ICO ketere probeho na kanalu efk platformi v roce 2020 uvadela to ceska mis
uz parni spolupracovala s efk platfromou a pan ondra se tehdy moc tesil az konecne navze na 2 letounspolupraci s ceskou miss.. a byl tam metaverse virtualni svet . o nft obrazek a rfk paltforma ma jedinecny nft obrazek s jedinecnym kodem.. a charitativni organizaci uznemusite poslat jen na ucet..muzete poslat ten obrazek.. a taky rikal ze tam bude blockchain ..token .. taky efk ..

no admes odva roky pozdeji predstavuje efk paltformu uspesne ico spolecnost efk paltformu a taky zakladal ceskou spolecnost uspescne ico a team co delal ICO dnes dela Paltformu.. nazvanou podle nasi kryptomeny Efk platforma. a az bude efk token ten co jeste nemi ale je podle nej nazvana ta platforma to uspesne ico te spolecnosti efka platforma jako plockchain a az ten efk token teda bude .. maka na tom team co pretim delal ico na te platforme efk paltforme uslesnem ico tak to bude ta paltforma jako blockschain skutecne propojeni blockchainu a ecologie.. pac se tim bude dat platit tim ustredni bodem te paltformy tim efk tokem co je podle nej pojmenovana ale jeste neni. ten Blockchain..ten twchnologe ktera je pouzita pro twn jedinecny coin a pak i tekoen a pak i nft .. no ten jedinecnej token kerej jedinecny svoji neopakovatelnosti na bazi texhnolgie blockcaunu.. se bude dat vymenovat v komunite a platit a eco a susta a atak a bjde jako verifikovany ten jedinecny token tim nft .. ..coz je jakoby podlis..tag..jinak t nic jinyho neumi.. a je jedniym zatim produktem.te uspesne spolec isti a ico ktera s tim ma ten uspech.. a uspesna spolecnost refork uspesne ico zaclo delat uz vidlicky a noze .. pedtim delal jen vidlicky a noze .. ale je uzasne ze expandovala da dasich 9 eveopskych zemi a je uz v 9 evropskych zemich.. wau .. vzpominak kdy jeste delal spolecnost vidlicky a byla prijemmcem intrestacionarnipodpory a zavisla na ivestorech aten efk token bylaz tretim zdrojem financovani v tom roce 2020 .. ale zaroven ten uspech toho tokenu za ktery nrozdil od ostatnich stoji real y vykon ..a ktery do roku 2018 a diky nemu vyrost ten refork a vidlicky ..tehdy jjeste ten projekt wfk paltforma nazbvana potom tokenu co este nebyl memel ten efk token ale ten refork.. ta kryptomwna co se podle ni menuje ta uspesna spolecnost efk platforma uz na nem vznikla od zrodu.. a mis uz na tom zamakal par ..dni a pan odra taky zamakal a navaz na dvoupetou spolupraci..asi chudak zapmnel ze to bylo o dvaroky antidatovane ale.pro jistotu to tam jako sef merketingu nechal.. ikdy je fascinujci ze ten kanal efk platforma kterou predstavoval v roce 2020 a 2022 uz mela svuj kanal o roku 2018 .. a 10 tis odebirajcich.. a 46 tis shlednuti .. a.. taky ted hledim..a zadny koment..ikdyz tam byt nemohl..vite destka bezpecnost.. a zadna komunita 2 lajky.. 159 shlednuti .. za dva roky.. s ceskou miss..

prpste tak voni uslech

no a ja sem.normalne tu spolecnost efk platforma uspesne iceo este nenasel.. j3n internety.. :(( ale tesm se moc na ten token aBude

je uzasne vytvaret dejiny kde se nic nedeje a taky se vsecho deje furt to nechapu 🙁 tu spolecnost kde maka 18 lidi..co.makaj na ico a naplatformw krerimpredtim makali na ico

spot_img